Skocz do zawartości
shark31

Jakie Chłodzenia Na Bartona?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić jakieś chłodzenie na mojego bartka do 80zł. Miałem na myśli Pentagrama NXC-100 AlCu ale niewiem jak się sprawuje. Chłodzenie musi pasować również na s.939 bo planuje za jakiś czaś zmnienić płyte i proca na sempa i

AsRocka DualSata. Co proponujecie??

 

PS. Czym się różnią pentagramy NXC od QVC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim. Tematyka tego działu to:

 

* Procesory

* Płyty główne

* RAM

* Karty graficzne

* Gotowe zestawy

 

Forum nie jest przeznaczone do dyskusji o wyborze: laptopów, zasilaczy, myszek i klawiatur itp

 

Wszelkie pytania o konkretny produkt, problemy z nim związane, porady itp. należy kierować w odpowiednim dla produktu dziale tematycznym

Nie ten dział <_< Pentagram freezone 80-120Cu, sądze że 100Cu będzie najlepszy. Chociaż do 80zł to bierz AlCu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na socket a i 939 hmmm

co do socket a PENTAGRAM FREEZONE QV-100 Al+, jest tani jak barszcz i raczej na nim nie stracisz jak go będziesz sprzedawał, bo to chyba najlepsze rozwiązanie zapłacisz za niego 35zł na allegro, potem za tyle pewnie go sprzedasz a na sempa wrzucisz freezera 64:) który kosztuje tyle ile w nazwie ma bitów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie pentaka qvc100 bo nxc nie wchodzi na socket A. Ja kupiłem w niedziele ostatniego na warszawskiej giełdzie i jestem zadowolony. Tylko musisz sobie jakąs paste dokupić bo ten silikon z zestawu to SZIT kompletny. Qvc ma zapinke soc A i 754/939 a wersja qv jest bez kontrolera obrotów a on sie przydaje bo na max nie jest wcle cich.y

Edytowane przez mastertoudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodził na 3200 na 1,7v to w prime dochodziło do 49C ale miałem na połowie obrotów ponad, dalej zaczyna być słyszalny. Mam dobrze bude wietrzoną i tunel na boku. Taka buda

ma 2 x 90 z przodu swiecące i jeden z tyłu wyciągający wszystko na 5v , a do tego ładnie świeci przez te osłonki :D

Jak wszystko było na maxa to na zwykłym taktowaniu miałem 36C w idle, ale wyło to strasznie:D

Ten pentak jest bez + ten z plusem troche lepszy.

Edytowane przez mastertoudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...