Skocz do zawartości
Brachson

Trwa Zamykanie Explorer.exe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taki problem, kiedy zamykam system (nawet zaraz po uruchomieniu komputera) pojawia mi się informacja że trwa zamykanie aplikacji explorer.exe. Jak sie zamknie albo ja zamkne to system sie wyłącza i po uruchomieniu wszytsko gra, ponownie do kolejnego restartu/offa. Jak doczekam do końca paska postępu to pisze że nie odpowiada i co ma zrobic. hmmm?

 

System jest stabilny, świeży i nigdy sie nic takiego nie działo...

 

Fakt że zciągnołem skina do Windowsa XP, czy to może powodować?

 

Taka informacja pojawia się jeśli próbuje sie wyłączyć kompa jak jakiś proces jest w trakcie działania, ale explorer.exe to chyba zawsze działa...

 

Tnx!

Edytowane przez Brachson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic groźnego, też tak kiedyś miałem i zawsze dawałem żeby zakończył proces i niczemu to nie szkodziło :) być może to właśnie progrm do zmiany skinów to powoduje (podejrzewam że używasz style xp :) ). sp2 chyba rozwiązuje ten problem, bo już od bardzo dawna tego nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic groźnego, też tak kiedyś miałem i zawsze dawałem żeby zakończył proces i niczemu to nie szkodziło :) być może to właśnie progrm do zmiany skinów to powoduje (podejrzewam że używasz style xp :) ). sp2 chyba rozwiązuje ten problem, bo już od bardzo dawna tego nie miałem.

Tja mam Win XP z zinitegrowanym SP2, instalacja tych skinow faktycznie chyba coś zmienia bo musiałem jakiś patch najpierw zainstalować żeby to odpalić, coś co w rejestrze szpera. Ale czy jest jakiś sposób aby dowiedzieć się co przeszkadza mu w wyłączeniu kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm - może spróbuj w procesach wyłączyć ten programik do zmiany skinów i wtedy zobacz jak się system zamyka. mówisz że przed instalacją tych skinów wszystko chodziło bez problemu ?

 

przeskanuj jeszcze system AD-AWARE - moze coś wyłapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie właśnie sam to zauważyłem, że SP 2 chyba rozwiązał problem, bo od kiedy go zainstalowałem to nie widziałem takiego czegoś :D. Ale wcześniej to zawsze mi sie to pojawiało przy wyłączaniu, brałem żeby zakończyć i wszystko było OK. To pewnie jakaś wada systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...