Skocz do zawartości
Wierzba25

Galaxy Gf 6600gt + Pentagram Freezone Xc-80 Alcu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam takową kartę graficzną - GALAXY GeForce 6600GT 128MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-E (Ultimate) i niestety wiatrak na nim już drugiego dnia użytkowania zaczął wydawać z siebie naprawde nieprzyjemne dźwięki... :/

 

I tutaj pytanko do was - czy Pentagram FREEZONE XC-80 AlCu wejdzie na tą kartę bez problemu - tzn czy muszę odrywać te radiatorki z pamięci itp??

 

Ewentualnie jakie inne w miare tanie chłodzenie można na nią zamontować??

post-2350-1140521128_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kartę tyle ze w wersji GE ale to jest to samo, identycznie wygląda. Równiez mam na niej Pentagrama XC-80AL. Żeby go zamontować, musisz zdjąć radiatory z pamięci bo inaczej pentagram nie bedzie dolegał do rdzenia. Ja zamiast tych radiatorów galaxy przyczepiłem te z pentagrama, są mniejsze, ale lepsze to niz goła kostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiatorki są przyczepione na taką taśmę samoprzylepną, coś jak 3M. Jak je odkleisz, mozna bez problemów przykleić spowrotem bo taśma po odklejeniu klei się nadal :) U mnie radiatorki leżą w pudełku po grafie i jakby co to moge nałożyć spowrotem bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...