Skocz do zawartości
chris1987

Kto Ma Łącze Z Hyperionu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje osób będących w sieci Hyperion. Sam jestem w niej od kilku miesięcy i mam kilka pytan. Najlepiej widziane osoby z Katowic.

Ja ma - ale w Bielsku - qrcze ostatnim czasy necik wymiata:) - dawaj te pytanka - może będę potrafił pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. macie u siebie w sieci jakis hub DC++ ??

2. jak wygląda u Was sprawa z stratąpakietu przy pingu ??

Ad. 1 - Nie, ale mamy serwer gier

Ad. 2 - 0 % strat, ping na poziomie 20,30 ms - i to z dużym pakietem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z hypka w Gliwicach , ogolnie jest nieżle pograc po necie bezstresowo mozna, nalogowo nie sciagam ,a jak juz cos zaczepie to nie narzekam ,jedyny minus jak dla mnie to ze trzeba dodawac 10zl za zew IP :angry: i brak fora jakiegos gdzie mozna by pogadac z kims z sieci poczytac jakis sensownych informacji na temat itp, ale jak widac mamy sie nie interesowac :lol:

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tychy. Zwiazany z hyperionem chyba juz z 4-5 lat. Bywalo nedznie, ale od kilkunastu miesiecy jest bardzo dobrze. Dostaje dokladnie to za co place czyli 640kbps w dzien i 1280kbps w nocy. Pingi do onetu na poziomie 5-20ms.

 

Firma przez te kilka lat mocno sie rozwinela, w grudniowym "Pulsie Biznesu" byla wzmianka o tym ze Hyperion przygotowuje sie do wejscia na gielde. Na dzien dzisiejszy jestem mocno zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z usług hyperionu w Kielcach i jestem zadowolony :) Pingi w normie bez problemu idzie pograć po necie, chociaż czasami w weekendy w godzinach wieczornych potrafia troche podskoczyc. Ale ogolnie na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...