Skocz do zawartości
TS96

Który Dysk Kupić Pata 120gb Samsung Czy Seagate?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W ostatnim czasie miałem awarie dysku Caviar, dzieje się tak że gdy chce zainstalować system to on nie chce skopiować plików .CAB

 

Pyt1// Czy miał ktoś taki przypadek i co dzije się z tym dyskiem

 

Pyt2// Kupuje dysk i zastanawiam się nad baracudą, a samsungiem oba 120GB z tym że samsung jest ok 14 zł droższy => seagate 265zł a samsung 279, ja myślałem nad baracudą, moje wymagania to wytrzymałość, więc jaki dysk wybrać??

 

i jeczsze jedno o co chodzi z tą gwarancja w baracudzie bo pisze 3+2 lata czemu nie napisali 5 lat jakiś chwyt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales zrobic cos z tym dyskiem moze to nie jest wina dysku, wiele jest takich problemow na tym forum...

Poszukaj...

włąśnie spróbuje jak najpierw zrobie niski format i na nowo partycje, ale i tak chce kupić nowy dysk, bo tamten WD i tak nie pracował jek należy )wyłączał się bez powodu, tak więc brać baracude, wiem że od takich tematów to i tak płakać się chce ale prosze o rade bo jestem tu nowy na dzień dzisiejszy biorę barracude dobrze robie??

(domyślam się że samsung i seagate to podobna klasa więc czy wybiore go czy barracude to nie ma takiej aż różnicy bo w necie podobne komentarze chodzą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Samsunga. Za taką cenę jest lepszy. Miałem 4 Samsungi i tyle samo Seagateów. Zostały 3 Samsungi i jeden Seagate bo tylko troszkę był cichszy od Samsunga tej samej klasy (to że jest wolniejszy średnio o 2MB/s nie miało znaczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem dysk samsunga za 278zł, wziołem go bo zadecydował rzut monetą i troche też opinie innych, bo w necie to niektórzy są za seagatem, a niektórzy za samsungiem,

 

POZDRAWIAM,

TS96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...