Skocz do zawartości
Feniks333

Stare Głośniki Czy Nadają Się Do Kompa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki oto problem. Może i był on tu kiedyś poruszany, ale nie mogłem znaleźć.

Mam stare głośniki od wieży sharp i mam takie pytanie czy możliwe byłoby podłączenie ich do komputera?? Mam karte creative sound blaster live 5.1. głośniki nie mają żadnej wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakiej sa mocy - wiadomo,ze ze karta ma swoja moc muzyczna i nie pociagnie Ci niewiadomo jakich. Jednak jesli sa to glosniki mocy 2-5W nie bedzie problemu bo sam mam tak podlaczone przy drugim komputere(glosniki po starym adapterze)

Koncowke oczywiscie musisz sobie zrobic ale jest to banalne przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej są mocy, ale zbyt mocne to one chyba nie są. Jest na nich naklejka z informacjami: NOMINAL IMPEDANCE 8 OHMS, RATED POWER INPUT 10 W, MUSIC POWER INPUT 20 W. Nie wiem więc czy ich moc to 10, czy 20 W. Końcówka rozumiem że musi być to mini jack, ale w takim razie pod które wejście na karcie je podłączyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym zaryzykowal i podlaczyl - mini jack stereo podlaczysz pod to zielone wyjscie na SB live o ile dobrze pamietam.Zreszta gdy zmienisz w suroundmixie na 5.1 to mozesz je podlaczyc pod dowolne oprocz mikrofonowego (rozowego) i ulyszysz dzwiek..

Zakup wzmacniacza do tych glosnikow to z koleji za duzo jak na te glosniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...