Skocz do zawartości
Gość Bari

Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie tylko prosze bez bicia bo to moj pierwszy post w tym dziale.Wiem ze ten temat juz byl ale niebardzo wiem jak to zrobic .Chodzi mi o okno w obudowie .Boczna scianka ma 44,5cm szerokosci i 40,5 cm wysokosci.Jaki jest optymalny rozmiaro okna dla tej wielkosci obudowy oraz jak to wyciac i zamontowac .Wyciac otwor wyzynarka?? i jak zamontowac plexie i jakaona powinna byc wielkie dzieki za odpopwiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma optymalnego rozmiaru okna... rozmiar sobie ustalasz jaki tylko ci sie podoba... mozesz zrobic okienko 5x5 cm np z widokiem na cpu jesli ci takie wystarczy albo wyciac jakis bardziej zawijasty ksztalt ukazujacy wiekszosc komponentow wnetrza :) do ciecia w blaszce mozesz uzyc wyzynarki, gumowki, multiszlifierki albo pilki recznej jak masz ochote sie pomeczyc :P plexi grubosci 2 - 4mm mozesz przykrecic, przykleic lub wstawic uszelka typu H :) mozliwosci jest wiele ... zastanow sie troche co mozesz zrobic i jak to zrobic a potem dopiero zakladaj temat bo z deka malo inteligentne pytania tutaj akurat zadales...

Edytowane przez Casperek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowe mam Atona .Juz wiem wszystyko jak z montazem jutro juz chyba bedzie gotowa tylko teraz potrzebuje waszej pomocy w celu bo mam bardzo cichego kompa /Fortron 400w/Freezer 64 pro i tyle na grafie radiator .I chce zeby byl cichy wiec potrzebuje kupic jakies 2 swiecace wentylki do obudowy ale bardzo ciche najchetniej prosze o linki z allegro.Oraz o linki do jakichs "neonkow" do oswietlenia wnetrza:] dzieki z gory pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowe mam Atona .Juz wiem wszystyko jak z montazem jutro juz chyba bedzie gotowa tylko teraz potrzebuje waszej pomocy w celu bo mam bardzo cichego kompa /Fortron 400w/Freezer 64 pro i tyle na grafie radiator .I chce zeby byl cichy wiec potrzebuje kupic jakies 2 swiecace wentylki do obudowy ale bardzo ciche najchetniej prosze o linki z allegro.Oraz o linki do jakichs "neonkow" do oswietlenia wnetrza:] dzieki z gory pozdro

to może jeszcze ma je za ciebie ktoś zamontować ? tak trudno poszukać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo sie znam w jakim przedziale Db sa ciche :] .Widze ze sie wyrywasz wiec jak jestes chetny a tylko kupie to mozesz zamontowac.Ale poszukam cos ale prosze was tez o pomoc..

P.s chyba musisz otworzyć okno bo sie grzejesz ... Pozdro

Edytowane przez Bari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też sie zapytam tu o coś :) mam troche już pogiętą obudowe z kompa i chce w niej wyciąć okno. Czy wstawienie grubego kawałka plexi pomoze i bedzie sie trzymało prosto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawie sie w młodego archeologa i powiem tyle ze:

 

@DiJo lepiej prostowac jeśli jest to tylko bok budy (ja prostowałem kawałkiem płyty pilśniowej i drewnianym młotkiem - wyszło miodzio prosto)

a potem można już pleksie wrzucać (nity silikon uszczelka co chcesz :D PZDR :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...