Skocz do zawartości
Macias2002

Bluetooth W Asusie A3vc-5002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem z moją Myszką wczoraj Asusa A3VC-5002.Narazie mam zainstalowany system ale nie wszystko do końca potrafię sam zainstalować.

Na początek proszę o pomoc w sprawie zainstalowania w menadzerku urządzeń urządzenia Kontroler sieci, jest on z wykrzyknikiem i nie wiem jak go zainstalować.Próbowałem z płyty XP oraz ze wszystkich płyt które dostałem z Lapem i nic nie wyszukuje sterowników i nie wiem jak to zainstalować i do czego to jest potrzebne.

Drugą sprawą jest chęć zgrania sobie np smsów na lapka.Mam Nokię 6310i z Bluetooth.

Włączam Bluetooth w Nokii, potem ustanawiam nowe połączenie na lapku(tryb expresowy)[Dalej]

-->szukanie urządzenia(znalazł)[Dalej]

-->Łączenie z urządzeniem(połączył)

i w tym momencie mam opcję (Zaawansowane ustawienia modemu) w którym mam wpisać [/b]

Dodatkowe polecenie inicjujące nie wiem co mam tu wpisać, jeśli pominę te opcje zaawansowane i kliknę dalej to wpisuje nr tel, nazwę usera, hasło i potweirdzenie.

Potwierdzam te czynności i mam dodane połączenie ale niestety stan jest NIEPODŁĄCZONY, jak chcę połączyć (oczywiście z lapka) to nie mogę i nie wiem czemu.

W telefonie widać uwierzytelnienie ale jakoś nie współpracuje to, bo czegoś nie zrobiłem, chyba w tych opcjach zaawansowanych.Co powinienem tam wpisać?

Aha. Byłbym zapomniał.

Jeszcze jeden problem.

Jak nagrywam filmik kamerką z lapka to nie mam nagranego dzwięku chociaż karta dzwiękowa smiga.Miał ktoś kiedyś taki problem.Używam program Power Diredtor który dostałem z lapkiem.

Z Poważaniem: Macias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zgrania sms'ow to nie wiem czy nie będziesz potrzebował jakiegoś specjalnego programu do zarządzania telefonem. Jak masz włączony Bluetooth w laptopie i w telefonie to spróbuj z telefonu wysłać jakiś kontakt lub obrazek. Jak ci się uda tzn, że Bluetooth działa i będziesz potrzebował jedynie programu. Jak się myle to niech ktoś mnie poprawi. :)

Edytowane przez Azazel85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy znasz nazwę może tego programu do komunikacji Nokii 6310i z kompem?

Z Poważaniem: Macias

 

a nokia pc suite nie skomunikuje ci kompa z komorka po BT???

choc nie przypominam sobie aby miala opcje zgrywania sms'ow

 

co do softu - poszukac na forach o temtyce gsm - pewnie nawet na fkn.pl cos bylo

 

jakbys mial problemik z podlaczeniem to daj znac na priva bo walczylem dlugo z moja 6310i i BT.

 

pzdrwm Nikita_Bennet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nokia pc suite nie skomunikuje ci kompa z komorka po BT???

choc nie przypominam sobie aby miala opcje zgrywania sms'ow

 

co do softu - poszukac na forach o temtyce gsm - pewnie nawet na fkn.pl cos bylo

 

jakbys mial problemik z podlaczeniem to daj znac na priva bo walczylem dlugo z moja 6310i i BT.

 

pzdrwm Nikita_Bennet

 

z tego co wiem to nokia pc suite skomunikuje z kompem tylko przy użyciu oryginalnego modułu BT dla Nokii

 

do komunikacji 6310i kiedyś uyżwałem oxygen phone manager - sprawdź może będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nokia pc suite skomunikuje z kompem tylko przy użyciu oryginalnego modułu BT dla Nokii

 

do komunikacji 6310i kiedyś uyżwałem oxygen phone manager - sprawdź może będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb :)

 

pzdr

tylko nie uwal nim phona.

jak uwalisz to pozostaje ponowne flashowanie czyli wgranie softu a co za tym idzie utrata kontakow z pamieci telefonu.

owszem przewaznie dziala on dobrze ale czasem uwala phone i wtedy lipa (zrodlo to np techtronic.pl)

 

 

ja bawilem sie dawno temu [programem MobiMB ale to bylo z rok temu wiec nie pamietam co nim mozna zrobic.

 

pzdrwm Nikita_Bennet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...