Skocz do zawartości
przemobs

Acer 5672wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa pomiędzy 6000-7000 zl.

Zaproponowano mi w sklepie

Acera 5672 WLMI

Intel Centrino Duo 1,66Mhz

15.4'' Crystalbrite

2X512 DDR

ATI Mobility X1400 256/512 MB HyperMemory obsługującego PCI Express.

 

Laptop miałby być nie tylko do pracy ale równiez do gierek.

 

Czy warto się na niego zdecydowac czy moze coś innego :)

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gierek to se wez cos z lepsza karta, X1400 bedzie na poziomie X600 a to rakieta bynajmniej nie jest. Fajnie sie prezentuje Asus A6J, identyko tyle ze wlasnie z X1600 na pokladzie. No i lepsza jakosc zbudowania.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ??

ACER Aspire 5652

Bo jakoś po ostatnich postah o A6J zaczynam się zastanawiac czy warto :-( Tak wogóle to co to za karta to Go7600 mało infomacji na jej temat jest na necie - głównie są to zapowiedzi i króciutkie charakterystyki, ale nie znalazłem żadnych testów, porównań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem za Asusem, zmienie zdanie jak sie potwierdzi ze te matryce sa takie we wszystkich egzemplarzach bo na razie wyglada tylko na awarie w jednym. A 7600Go powinien byc na poziomie X1600 czyli okolo 3800 w 3dm05, ciut slabszy od 6800Go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ??

ACER Aspire 5652

Bo jakoś po ostatnich postah o A6J zaczynam się zastanawiac czy warto :-( Tak wogóle to co to za karta to Go7600 mało infomacji na jej temat jest na necie - głównie są to zapowiedzi i króciutkie charakterystyki, ale nie znalazłem żadnych testów, porównań.

Mnie się bardzo podoba. To jest chyba następca mojego 5512. Fajne Centrino Duo, dobra karta graficzna a o jakość matrycy i wykonania w tym Acerze się nie ma czego obawiać bo wykonanie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba. To jest chyba następca mojego 5512. Fajne Centrino Duo, dobra karta graficzna a o jakość matrycy i wykonania w tym Acerze się nie ma czego obawiać bo wykonanie jest dobre.

Czyli zawiasy nie pekna? Nie wytrze sie po pol roku czy po roku farba na plastikach?

6 tys to sporo wiec chyba nikt by nie chcial takiej systuacji.

 

W 3dMark 05 ten acer ma niecale 3500 punktow.

Edytowane przez riatb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zawiasy nie pekna? Nie wytrze sie po pol roku czy po roku farba na plastikach?

6 tys to sporo wiec chyba nikt by nie chcial takiej systuacji.

 

W 3dMark 05 ten acer ma niecale 3500 punktow.

Skończcie z tymi obawami nic się z moim nie dzieje mam go od czerwca i wygląda jak nowy.

Bateria trzymie bardzo dobrze zawiasy jak nówka. Brak luzów. Poprostu wygląda jakbym go miał od wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest slabsza, 7600 to 8-potokowiec, X1600 12.

No ja widziałem na innym forum (nie polskim) i tam było podane, że X1600 i Go7600 mają po 4050 pkt. w 3dMark05. niewiem na ile są one wiarygodne, no ale podaje je tak orientacyjnie, a jak znajde linka to zapodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...