Skocz do zawartości
megat

Jaki Laptop? Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie

Konkretnie jakiego laptopa polecacie? Jakiej Firmy? Z poniższych wytycznych:

Czy jest ktoś na forum , kto może mi na to pytanie odpowiedzieć opierając się na doświadczeniu i praktyce z laptopami ??? (bo tabelek z parametrami już się naczytałem...)

 

1. Najlepsza matryca (oczywiście wchodzi w grę tylko min. 17" , porównywalna z min. LCD Samsung 913N bo na takiej teraz pracuje i mi wystarcza)

2. Pamięć 1024 DDR2

3. 80-100 HDD(min.5400)

4.Porty: PCMCIA,FIREWIRE, WIFI..itd

5.Gwarancja

6.Najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

(cena od .... - do 8500zł)

 

Czy jest ktoś w stanie mi coś dobrego polecić??? I jakieś kontakty?Linki?

Sprzedaję swojego kompa i zamieniam go na lapka !

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

Daniel

Edytowane przez megat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! Ja też kupowałem ostatnio notebooka i nie zadawałem tak idiotycznych pytań (sorry!!!). Poczytaj recenzje na tym forum, porównaj ceny na allegro i np. na skąpcu.pl, poszukaj archuiwalnych numerów chipa z testami itp. poza tym "Google Twoim przyjacielem jest" W sieci znajdziesz baaardzo dużo informacji na ten temat.

 

Pozdrawiam RADEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! Ja też kupowałem ostatnio notebooka i nie zadawałem tak idiotycznych pytań (sorry!!!). Poczytaj recenzje na tym forum, porównaj ceny na allegro i np. na skąpcu.pl, poszukaj archuiwalnych numerów chipa z testami itp. poza tym "Google Twoim przyjacielem jest" W sieci znajdziesz baaardzo dużo informacji na ten temat.

 

Pozdrawiam RADEK

A co ten nie jest odpowiedni ... ? A o czym to jest o kosmitach co odwiedzili Ziemie...?

 

 

Cześć!!! Ja też kupowałem ostatnio notebooka i nie zadawałem tak idiotycznych pytań (sorry!!!). Poczytaj recenzje na tym forum, porównaj ceny na allegro i np. na skąpcu.pl, poszukaj archuiwalnych numerów chipa z testami itp. poza tym "Google Twoim przyjacielem jest" W sieci znajdziesz baaardzo dużo informacji na ten temat.

 

Pozdrawiam RADEK

Cześć

Nie uwarzam żeby którekolwiek z tych pytań było idiotyczne ... czyba że poziom wiedzy oczywiście wiedzy praktycznej forumowiczów nie jest odpowiednio wysoki...? A w testach przeprowadzanych np. w CHIPie to piszą w zależności od tego ile im za to zapłacą. To jest nić więcej jak tylko inna forma reklamy!

 

A tak to jakiego lapka kupiłeś? I czy jesteś zadowolony?

Pozdrawiam

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja wiedza jest niewystarczajaca do zadawania pytan ...

Zaden laptop nie spelnia twoich wymnagan bo nie ma poru WIFI :lol:

 

Modeli 17" jest naprawde niewiele wiec przejrzyl oferte i sam sie zastanow troche i spytaj konkretniej.Poztym przegladnij forum napewno cos znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój laptop bedzie miał port wi-fi :D i bede mógł do niego wkładac antenke :blink: :blink:

 

A tak naprawde to popatrz za czyms od asusa, hp, toshiby i della. I jak cos konkretnego wybierzesz to napisz.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...