Skocz do zawartości
mil86

Dziwne Zachowanie Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu instalowałem win2003 std 32bit i po sformatowaniu dysku, po wrzucenie plików instalacyjnych na dysk installtor powiadomił o restarcie: Komputer zostanie uruchomiony ponownie za 5,4,... sekund. No i reset nastąpił ale... zamiast ponownego uruchomienia kompa obraz znikł (przypuszczam że instalator w tym momencie restartuje kompa) i co... obrazu brak a na obudowie mryga zielona dioda. Co to może być?? Po ręcznym zrestartowaniu kompa system dokończył instalacje już bez żadnych problemów. Pracuje na systemie już parę dni i nic się złego nie dzieje. Cały czas nurtuje mnie jednak co się mogło wtedy stać (niby reset, zielona dioda mryga) - cholernie dziwny problem. Wiem, że może to mało prawdopodobne ale czy może to być wina sprzętu?? chociaż wątpie bo w późniejszych etapach instalacji i aż do teraz nic się nie dzieje. Dodam jeszcze, że na drugiej partycji mam zainstalowanego wina XP, o ile to może b yć przyczyną w co też raczej wątpie. Jeśli chodzi o WinXp to też chodzi bez większych problemów. Co u licha jest grane?? Nie żebym był przewrażliwiony na tym punkcie, ale jak nie poznam przyczyny to będę o tym myślał jeszcze parę tygodni... z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...