Skocz do zawartości
Oles07

Problem Z Podglądem Jpg... Najpierw Nie Mogłem Zgrac Z Aparatu, A Teraz...

Rekomendowane odpowiedzi

Aparat Olympus... Po podłączeniu do PC (według zaleceń producenta przy wyłączonym aparacie) wykrywa go jako dysk wymienny. To jest OK. Jednak gdy chce odczytać dane (foto-jpg) wyskakuje błąd-nieprawidłowy parametr. Jakoś zgrałem te dane na dysk (programem do odzyskiwania danych z kart pamięci-PC Inspector File Recovery), może nie wszystkie alę znaczną większość.

Teraz jak klikam na plik to pokazuje śię miniaturka (zdjęcie bez błędów, takie jak powinno być!!), ale tylko ona, nie mogę obejżeć zdjęcia w żadnym programie do przeglądania fotek... Pokazuje albo "podgląd niedostępny"-to jak nie ma nawet miniaturki, albo "rysowanie nie powiodło się"-jak jest miniaturka!!

Jakies propozycje co z tym zrobić? Ja juz nie mam żadnych pomysłów...

Jak by były potrzebne jeszcze jakies szczegóły to pytajcie, odpowiem na każde pytanie!!

 

 

Edit:potestowałem troche programów.... i wyświetla w 1 z nich że napotlano błąd nagłówka pliku....Wie ktoś jak to naprawić?? Czy to możliwe że to to to chodzi?

Edytowane przez Oles07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...