Skocz do zawartości
jacckii

Co Myslicie O Tym Routerze Wi-fi?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie prosze o wasze opinie na temat tego routera ASUS ROUTER WL-500G DELUXE

obecnie mam router z modemem do ktorego podpiete sa po kabelkach dwa kompy i planuje dodatkowo podpiac bezprzewodowo dwa lapki

czy router ten jest dobrym rozwiazaniem do takiej sieci domowej??

 

sporo sie pisze o dlink'u i linksys'sie a nie znalazlem zadnych opini na temat asusa a nie wzialem tego z kosmosu lecz z rankingow chip'a gdzie router ten uplasowal sie bardzo wysoko na liscie

a wiec moze ktos z Was ma jakies doswiadczenia w tym temacie i ma ochote sie podzielic swoja wiedza...??

oczywiscie w gre wchodza inne routery wi-fi innych firmy ale bardzo zalezy mi na printserver i cenie do 550zl

 

z gory dzieki za pomoc

pozdrawiam

Edytowane przez jacckii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję ci niezawodny router adsl z Wi Fi

Edimax AR-7024 Wg-A działa niezawodnie, jest prosty w konfiguracji (tylko w pierwszym panelu wprowadzasz login i hasło przydzielone ci przez TP SA oraz numerek bodaj 35 i jedną zakładkę - teraz nie pamiętam bo jestem w hotelu przy lapku).

Najważniejsza jest cena, w sklepach internetowych jako produkt nowy i na gwarancji kosztuje jedynie 280,00 zł.

Narty Smoody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...