Skocz do zawartości
Novy

Wyswietlanie obrazu na tv i monitorze

Rekomendowane odpowiedzi

Mam male pytanko... chodzi mi o karte GF 4 MX 440. Karta posiada 2 uklady ramdac i moze wyswietlac obraz niezalezny na 2 monitorach jezeli posiada odpowiednie wyjscia. Czy ta karta postrafi wyswiatlac obraz niezalezny na TV i monitorze jednoczesnie, np ogladam film na tv a na monitorku w wordzie skrobie? i jak ta sama sprawa ma sie do Readon 9000 bo o taj karcie nic nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewien nie jestem , ale na tyle , na ile miałem do czynienia z GF (od256 począwszy na Ti4600 skończywszy) żadne sterowniki na to nie pozwalają - chyba że ich po prostu nie znam...

Opcja n-view umożliwia jedynie klonowanie lub podział itp itd , ale to pewnie już dawno wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwosc zarówno na g4mx jak i ati 9000, miałem obie te karty i na obydwu działało

Bardzo mnie to cieszy :) chyba zdecyduje sie na tego Radka 9000, aha jak wtedy jest z jakoscia obrazu w takim trybie pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwosc zarówno na g4mx jak i ati 9000, miałem obie te karty i na obydwu działało

Bardzo mnie to cieszy :) chyba zdecyduje sie na tego Radka 9000, aha jak wtedy jest z jakoscia obrazu w takim trybie pracy?

radek 9000 jest o niebo lepszy, jakosc na tv jest lepsza, oraz konfiguracja jest przyjemniejsza (wystarczy ze właczysz w zakładce overlay - theatral mode i masz to o co ci chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwosc zarówno na g4mx jak i ati 9000, miałem obie te karty i na obydwu działało

Bardzo mnie to cieszy :) chyba zdecyduje sie na tego Radka 9000, aha jak wtedy jest z jakoscia obrazu w takim trybie pracy?

radek 9000 jest o niebo lepszy, jakosc na tv jest lepsza, oraz konfiguracja jest przyjemniejsza (wystarczy ze właczysz w zakładce overlay - theatral mode i masz to o co ci chodzi)

Ok, dzieki za info :) spyle tylko moja stara karte i ide po readona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że możliwa jest taka opcja z dentkami serii 41.xx

 

trzeba wejść w nview ustawić klonowanie a w opcjach ustawienia nakładki wybrać pełny ekran... czy jakoś tak. Jak wrócę do domu to dokładnie to opiszę.

 

Na TV masz full screen nawet małego okienka videoplayera, a na monitorze np. Worda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...