Skocz do zawartości
Dionin_HD

Hasło Pod Biosem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem

jest potrzeba zdjęcia hasła z biosu w toshiba satelite 230cx stary że jak siemasz.

hasło założone na system więc do botowania nie dochodzi (programy odpadają).

Mamy możliwość kasacji przez baterie i tu problem są dwa zestawy baterii i brak możliwość dostania się pod klawiaturę (nie wiem jak:)), które ciąć ( a może obydwie?:)) małą paczkę z 3 malutkimi czy dużą z 6 jakimiś owalnymi paczek nie rozcinałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys juz byl taki topic ze wpadl kolo i mowi ze potrzeba haslo zdjac i jak to zrobic. Dyskusja skonczyla sie na tym ze takie akcje sa lekko podejrzane, bo haslo zalozone jest nie po to zeby je ktos zdejmowal metoda inwazyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgoda

gość dostał laptoka z hasłem i przyniósł do mnie żebym coś z tym zrobił. hasła nie zapomiał poprostu go nie zna. pomyślałem o restarcie biosu. na laptokach za bardzo nie znam dlatego szukam pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie szukam osoby która pomoże a nie kogoś kto bedzie pytał skąd jak dlaczego

w 100% nie jest kradziony

pytam tylko które baterie odpowiadają za bios

potrzebuje konkretnej odpowiedzi w pierwszym poście chyba w miare dokładnie napisałem co i jak

Edytowane przez Dionin_HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomoge Ci bo nie wiem, od siebie powiem że zdażyło mi się nie raz zapomnieć hasła, więc ludzie litości...ja wiem że żyjemy w kraju gdzie wszyscy okradaja wszystkich no ale bez przesady, tym bardziej że ten laptop to zabytek, co innego jakby to był najnowszy model:D wart kilka tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Dionin_HD

 

ostatnio musialem sie zmierzyc z podobnym problemem, co Ty... hasla uniwersalne nie dawaly rady, a na probe dzialania programow nie bylo co liczyc...

zdecydowalem sie wiec, wyjac baterie... wyglada ona tak:

http://img314.imageshack.us/img314/7012/crw38266hg.jpg

po tej operacji nareszcie zniknelo nieznane haslo

baterie zostawilem na wszelki wypadek na noc (ale mysle, ze 1h tez by wystarczylaby)

 

mysle, ze i u Ciebie to poskutkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...