Skocz do zawartości
S@ndin

Radeon 9550@9600xt

Rekomendowane odpowiedzi

HEj!!Mam zainsatlowane stery z plyty + catalyst 6.2 ale nie wiem czemu ale w grach nawet na maksimum detalach mam piskele.Dopiero po wlaczeniu w cATALYST center antalasingu i antistropic po 4X to nie ma pikseli.Ale tak nie powinno byc i powinno byc wszystko kontrolowane przez aplikacje.A wlaczanie tego w CENTER spowalnia. O co chodzi?.pozdrawiam :unsure: :unsure: zainstalowalem Omege i w grach mam frps 23-30 na czerwono :mur:

Edytowane przez S@ndin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie znalazlem nigdzie odp. na to pytanie wiec uznalaem ze najlepiej zadac je tutaj Mam jeszcze 1 pytanko jak mam mojego Athlona na fabrycznych ustawieniach (1.6V 133x11) to jest wszysko ok a gdy juz zmieniam na 2000+(166x10 1.6V)(nie zmieniam napiecia z obawy o kondensatory bo jakos dziwnie wygladaja)komp chodzi stabilnie ale po jakims czasie pracy raz na poczatku po wlaczeniau raz po 30 minutach wyłaczaja mi sie sterowniki z karty graficznej a po zresetowaniu sa ok i znowu po jakims czasie pracy wyskakuje komunikat i wylaczaj sie stewowniki k graficznej nie mam pojecia czemu !!! :/

 

plyta Epox 8k9a chipset Via KT400

pamieci Apacer 256 DDR 400

k graficzna Gigabyte 9200 128 DDR 128 BIT

Procesor AMD 1700XP+@ 2000+

dzieki za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...