Skocz do zawartości
lamunek

Przywrócenie Domyślnej Akcji Dla Folderu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zmieniłem przypadkowo zmieniłem domyślną akcję jaka ma być wykonywana podczas otwierania folderu (narzędzia > opcje > typy plików, elementy "folder" i "folder plików"). Teraz zamiast wszystkie foldery otwierać się w jednym oknie, otwierają się wszystkie w osobnych oknac, irytujące to jest. Wszystko byłoby fajnie, ale po kliknięciu "zaawansowane" mogę jedynie dodawać lub ustawiać domyśłne akcje które mogą być wykonywane, ale nie mogę ich edytować ani usuwać. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to naprawić? Wszelkie sugestie mile widziane.

Edytowane przez lamunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to odpowiem sam sobie :P, może akurat ktoś będzie potrzebował rozwiązania tego problemu. Jako, że strasznie mnie ten problem irytował zacząłem grzebać w rejestrze. Utworzyłem akcję o nazwie open2 (narzędzia > opcje > typy plików, element "folder plików") i zatwierdziłem. Następnie otworzyłem rejestr i wyszukałęm cokolwiek co się nazywało open2. Taki wpis znajduje się w rejestrze w miejscu: HKEY_CLASSES_ROOT\SHELL\

Tam usunąłem wszystko oprócz wpisu "find" oraz wpisów dotyczących Winampa. No i zadziałało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...