Skocz do zawartości
Michrz

Google Earth I Wydajność Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze bo mam następujące pytanie : jaka jest wydajność intelowskich chipsetów jeśli chodzi Google Earth? Czy sprawdzał ktoś? Bo czytałem kilka tematów nt. wydajności serii Intel 9xx GMA , ale wszystkie odnosiły się do gier, (NFS:MW chociażby) a mnie interesuje to, jak sie sprawuja w tym konkretnie programie. I czy np. Lapek z GMA 910, 256 MB RAM i Celeronem 1400Mhz da radę, aby praca była komfortowa? I jeszcze jak się sprawuje Intel Extrme Graphics 2.... bo wiele złego na temat tej karty słyszałem, ale może ktoś próbował?

 

Z moich własnych doświadczeń wynika, że na X200 huka aż miło, ale właśnie, jak to jest z intelami...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jak się sprawuje Intel Extrme Graphics 2.... bo wiele złego na temat tej karty słyszałem, ale może ktoś próbował?

 

Z moich własnych doświadczeń wynika, że na X200 huka aż miło, ale właśnie, jak to jest z intelami...

 

pozdrawiam

Tia, więc z ciekawości zainstalowałem, odpaliłem i nici. :) Nawet uruchomić się nie chce. :) Lapka kupiłem nie do grania, no ale żeby googla eartha nie dało sie odpalić :blink: :D

 

edit:

 

Google Earth jednak działa bez żadnych problemów, ale nie wiem czemu na początku nie chciało sie uruchomić.

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...