Skocz do zawartości
achojecka

Co Lepiej Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam który laptop lepiej kupić SONY VAIO FE11M http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?MainPu...&TowarId=22989# czy Asusa A6JA http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?MainPu...0&TowarId=24465

Która karta graficzna będzie bardziej wydajna w grach?? Prosiła bym też o odpowiedź jaką szybkość dysku psiada Asus bo różnie jest podawane. Bardzo proszę o odpowiedź który według was jest lepszy i który byście wybrali wy ponieważ niewiem na który się zdecydować a muszę się zdecydować do 15 marca.

 

PS. A może macie coś do polecenia z podobną konfiguracją jak te wyżej wymienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezka sprawa. Do gier to zdecydowanie Asus, X1600 wciaga 7400 nosem. Jesli matryca to pewnie Sony lepsza ma. Solidnosc oba mysle prezentuja na podobnym poziomie chociaz musze powiedziec ze strasznie mi nie pasuja klawiatury u Soniaka. W Asusach sa rozne dyski moze byc 5400 ale moze byc i 4200. Jesli ja bym bral to napewno Asusa - wlasnie ze wzgledu na grafike. Poza tym jeszcze Sony jakas straszna cegla - 15,4" lapek a wazy 3,15 kg?! WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą...

 

Sony to dobra marka - ale żeby za znaczek płacić 1200 zł więcej niż za ASUSA (który też na forum sieszy się bardzo dobrą opinią) - to już lekka przesada...

 

Sam jestem posiadaczem ASUSA i jestem z niego bardzo zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah Sony powiem tak szef kupil Sony Vaio w USA nowkę za 4,5 tys w przeliczeniu i co sie okazalo laptop padl po prostu pewnego dnia więcej sie nie uruchomił (wiadomo tyle ze poszła płyta główna). Serwis Sony jeżeli chodzi o laptopy jest tragiczny w Polsce wysyłaja to do Czech. Poza tym poczytajcie sobie opinie użytkowników Vaio (kłopoty z przegrzewaniem sie oraz z bankami pamięci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...