Skocz do zawartości
adrian77

Padl Mi Zasilacz W Dell Dimension 5100 Podobno Nie Moge Zmienic Na Inny

Rekomendowane odpowiedzi

witam na forum!!jak wyzej pisalem padl mi zasilacz.podrzucilem kompa do serwisu(nie dell)a tam powiedzieli ze nie moge kupic innego bo dell ma inne koncowki itp.zasilacz nieznanej dla mnie marki o mocy 305W troche malo jak sie domyslam.Ile w tym prawdy?Jesli byloby to mozliwe chcialbym zmienic na cos lepszego o ile warto.

 

 

 

 

 

pentium4 3GHz 2MB L2 cache, radeon X800GT,2G ram 667MHz Balistix,160G HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty nie dostałeś już aby na tamten post odpowiedzi ? dalej będziesz męczył ?

chyba zle szukalem mam go dzieki i sorki.Rozumiem ze jesli sobie to skombinuje to moge podlaczyc jakikolwiek,a co bys doradzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seasonic/Tagan... z przejściówką możesz mieć w polsce niemałe kłopoty...

szukalem na ebay.uk i nic nie ma sa tylko ATX 20 Pin - 24 Pin Power Supply Converter ale nie wiem czy to jest to.No i czy moc zasilacza jest ograniczona?

 

chodzi mi o moj komp,czy moga zalozyc wiekszej mocy niz mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak masz stary zasilacz można zobaczyć gdzie jakie napiątka występują i tak obsadzić okablowanie w nowej

zasiłce. Jest to jedyny sposób na zamianę zasiłki w kompie, próba podłączenia standardowej wtyki spowoduje

spalenie mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Z tego co wyczytałem to wtyczka sama w sobie pasuje, ale linie są pozamieniane bo ktoś tam puścił już jednego Della z dymem. Pozostaje kwestia dodatkowej wtyczki - może jest ona odpowiednikiem np 4pinowej 12V w 939 - tam o uruchomieniu bez niej komputera można pomarzyć (przynajmniej ja tak miałem). Więc zasadniczo na pewno można zrobić samemu odpowiednią przejściówkę, o ile ten dodatkowy bolec nie jest obligatoryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...