Skocz do zawartości
ath

Spellforce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie czy zaznaczając całą drużyne da sie w pasku czarów na dole ustawić czary innych gości niz głownego bohatera? Gram sobie w tą grę i jest wypas , ale jedynka+dodatki była lepsza, interface był przyjaźniejszy i jakoś mi bardziej grafa pasowała - jakaś taka wyraźniejsza była. Co do wymagan mi na x800 gto , sempronie 2500 ghz i 1 gb ramu chodzi ze wszystkim na full - oprócz cieni (średnie ) reszta max , anizo x2 i chodzi w miarę, co prawda spada przy zadymach ponizej 30 fps , ale większość czasu jest ponad 30 fps, da się grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieja slowa, aby opisac niesamowita muzyke w miescie Dun Mora (to gdzie Elfy mieszkaja). Narazie szukam sposobu jak sie dostac do plikow gry, bo jestem pewien, ze muza jest zapisana w MP3, w ktoryms z duzych plikow w katalogu gry. Jak tos zna sposob, to bede wdzieczny.

 

EDIT:

 

A mam przy okazji pytanko. Czy istnieje sposob, aby teleportowac przez te "waypointy" na mapie nie tylko moja glowna postac, ale cala druzyne ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprawa sie rozwiązała ale pogadaj jeszcze raz z tym kowalem co cie tam zaprowdził.

 

Właśnie zacząłem grać po zakupieniu gierki w Platynowej kolekcji. Jestem tak wciągnięty że nie moge się oderwać. Grafa jest ok, muz też super, a sama rozgrywka jest świetnie wywarzona. Przejścia pomiędzy rpg a rtsem są nie zauwżalne i płynne. Sprawa jest o tyle rewelacyjna że wyszedł dodatek do tej super i jak ktoś już napisał niedocenianej gierki. Niestety jak widze na forum gierka nie ma rzeszy fanów. :( A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem , przeszedłem 1 część +wszystkie dodatki , obecnie gram w 2 dragon storma i zagram w podstawę 2 jak przejdę dodatek (zacząłem grać w podst. , ale mi savy wcieło dlatego , gram w dodatek najpierw) . Co do 1 części spellforce to chyba najlepsza-najbardziej wciągająca gra w jaką grałem , 2 jakoś nie mogę się za bardzo do interface przyzwyczaić , aczkolwiek gierka jest przednia. Też mnie dziwi , że tak mało osób w to gra, gdyż gra bije na łeb na szyję gry tego typu wydane w ostatnich latach .

 

1 była dodawana do niektórych kart Palita(ja dostałem z 9800se palit-expertvision) , 2 też więc dziwne jest to trochę biorąc pod uwagę popularność kart Palita ostatnimi czasy :)

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie koncze SpellForce 2 (przynajmniej tak mi sie wydaje ;) ), a przy okazji kupilem sobie teraz pierwsza czesc z dwoma dodatkami. Tak na odwrot zagralem ;) Ale gierki sa przednie, naprawde jest do niedoceniana seria.

 

EDIT:

 

Wogole najlepsze jest to, ze ja przez 90% gry w miejsach gdzie trzeba bylo sie przetransportowac Stonem, gralem tylko swoim glownym bohaterem :P:P Centralnie za nic nie moglem wymyslic jak przetransportowac reszte i w koncu poddalem sie i kombinowalem samym Avatarem. Dopiero pod koniec gry znalazlem odpowiedz na jakies zagranicznym forum, ze da sie przetransportowac reszte ;) Nie wiem czy nawet na tym forum nie zadawalem pytania.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosicie normalnie Stonem swojego glownego bohatera. Pozniej na niego klikacie i jesli dobrze pamietam, to pod jego "obrazkiem", albo pod "obrazkiem" bohatera, ktorego chce sie przywolac pojawia sie ikonka do przywolywania. Tam w lewej gornej czesci ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutoriala trzeba było przejść najpierw :P

A cała seria Spellforce wymiata, po pierwszej części podstawowej uznałem za bardzo dobrą po Cieniu feniksa już za gienialną.

Jak dla mnie ta seria to najlepszy cRPG ostatnich lat mimo że to częściowo strategia.

Część druga oczywiście jak najbardziej trzyma poziom.

Zmiany głownie techniczne ;] nieco uproszczony system budowy postaci, za to dający większe możliwości tworzenia postaci hybrydowych(szkoda że nie idzie za tym większa liczba zaklęć) no i większe zróżnicowanie jednostek (latające, konne)

No i do tego te ceny ehhh....

Jeśli jest niedoceniana no to wielka szkoda, ale ciągle wychodzą nowe części wieć chyba nie jest źle z jej popularnościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończe giere ale... nie moge przejśc ostatniej mapy czyli stalowego wybrzeża. No jest koszmar. Przymierzam się do wejścia do sali z ołtarzami i tyle w tym temacie. Niestety zostały mi tylko 3 duchy. Chyba powino minium 5 żeby rozwalic te ołtarze. Zrezygnowany na maxa zacząłem nawet szukac kodów do gry!!! Pomocy!!! Z grą jest niby poradnik ale nie napisali tam nic czego bym nie wiedział. Sprawa jest jasna a problemem jest to że poprostu gine!!! :)

 

 

Jedynym mankamentem gry jest to że postac może się rozwijac tylko do 30 poziomu. to mi tu nie pasuje wogóle. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...