Skocz do zawartości
Spinacz

Megabajt 350w A 6600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kupilem karte Galaxy 6600GT i czekam na zamowionego Tagana 380W. Narazie chcialbym podpiac ta karte pod mojego Megabajta 350W. Co sie moze stac jesli zasilacz nie wytrzyma ? Moze stac sie cos z karta ? I jeszcze mam pytanko bo na tej karcie galaxy mam wejscie na zasilanie to mam je normalnie podpiac do zasilania np od dysku twardego tak? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam próbować! :mur:

Miałem kiedyś ten shit. Zasilał całkiem dobry komputer (jak na środek 2003 roku - próby podkręcania też były :wink: ), po roku został wymieniony. Osobie, która go kupiła, zmarł po dwóch miesiącach - na szczęście nie zabrał sprzętu ze sobą. :? W tamtej konfiguracji nie było GF6600GT. :wink:

 

Wtyczka od dysku twardego jak najbardziej pasuje do gniazda w karcie graficznej. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ją podłączyć. Moc pobierana przez GF6600GT przekracza możliwości portu AGP. A jak wtyczki nie podłączysz to rozlegnie się wściekły pisk. :wink:

Edytowane przez Koziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam i czekam i niemoge go dostac:( a karta lezy i niemoge jej podpiac co za boooool :(((( Moze jakas inna alternatywa ? cos zamiast Tagana? jak Tagan nie ma sobie rownych w tej cenie no to chyba kupie go w innym sklepie po drozszej cenie:( a mozecie mi jeszcze powiedziec czym roznia sie Tagan 380-U01 v1 od v2 i v3 ?? bo nie wiem : ( pozdrawiam

 

PS. http://tiny.pl/mkjt mam taka plyte glowna. teraz mam tego kiepskiego megabajta i tam gdzie zaznaczylem idzie dodatkowa wtyczka od zasilacza. Przypuszczam ze ten Tagan tez ma taka wtyczke? tak ?:)

Edytowane przez Spinacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkładaj 6600Gt bo sie może spalić!! Ja też miałem go kiedyś i jak włożyłem to na lini 12V miałem 12.8V i ciągle restarty kompa. Dobrze się sie karta ani nic nie spaliło . Wywaliłem go zaraz jak to zobaczyłem. Teraz myślałem, że będzie ok. ale 2x6600gt i 2GB ramu i opek@2.9GHz chyba zabardzo mordują mojego chiefteca 420. Bo jak gram w F.E.A.R i w tle pracuje smartguardian to w monencie jak zrzuce gre (ALT+TAB) to napięcie jest 11.5v i zaraz rośnie na 11.77v . Niestety czas tagana480. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...