Skocz do zawartości
szymon4417

Jaki Lapek Za Około 5000 - 5500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić laptopa za około 5000zł i nie wiem co wybrać, dlatego proszę o pomoc. Zależy mi na tym aby lapek był wyposażony w DVD-RW, dobrą grafę i WiFi. Laptop będzie slużył do surfowania po internecie ale także grania dlatego chcę dobrę grafę. Zastanawiałem się nad czymś takim http://www.allegro.pl/item90798198_satelli...sklep_wawa.html ale proszę o wasze propozycje.

Edytowane przez szymon4417

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka firma jest najlepsza ASUS TOSHIBA czy DELL?? Zastanawiam się nad asusem i nie wiem jeszcze czy lepiej brać centrino DUO czy zwykłe??

kazda bedzie dobra w tym przedziale cenowym. tylko jesli planujesz pograc to x700 w obecnych czasach zdziebko za malo. szuklabym raczej czegos z x1600-1800/x800, lub 6800/7800.

 

 

 

| kucyk: jak widzisz koledze allegro nieprzeskadza, a tam bez problemu mozna znalezc np. DELLa z 6800, pozatym

| gdy odpowiadalem na posta bylo jeszcze 5000-5500 a w tym przedziele nietrudno o takiego della, za 5000 moze

\/ byc nieco ciezej ale tez sie da(chyba, az tak pilnie allegro nie sledze).

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda bedzie dobra w tym przedziale cenowym. tylko jesli planujesz pograc to x700 w obecnych czasach zdziebko za malo. szuklabym raczej czegos z x1600-1800/x800, lub 6800/7800.

tak super rada, ale nie do 5000 tysięcy złotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym http://www.allegro.pl/item92805523_asus_a6...w_f_v_lodz.html Czy w takiej cenie warto pakować się w acera?

a może cos takiego http://www.karen.com.pl/KatItem.asp?id=25&KatItemCId=3080

Te karty całkiem dobre ale nie mocarne.

Turion X700

Centrino 2.0 Ghz X700

Centrino 1,73 Ghz GeForce 6600

Core Duo X1400

Są to oferty z jednego sklepu - poszukaj moe gdzieś będzie tanniej

Ebay lub Allegro , ewentualnie poszukaj osoby która jedzie do stanów i mogłaby ci sprowadzić sprzęt z tamtąd

jakiegoś Della,IBM lub Toshibę .

Ewentualnie proponuję wycieczkę do Niemiec po FS i ASUS - bo u gremańców lepsze sprzęty oferują tylko u siebie

Amilo Pi 1536 T2300 Core Duo

Amilo A1667G

Asus A6JC-Q001H T2300 Core Duo

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty całkiem dobre ale nie mocarne.

Turion X700

Centrino 2.0 Ghz X700

Centrino 1,73 Ghz GeForce 6600

Core Duo X1400

Są to oferty z jednego sklepu - poszukaj moe gdzieś będzie tanniej

Ebay lub Allegro , ewentualnie poszukaj osoby która jedzie do stanów i mogłaby ci sprowadzić sprzęt z tamtąd

jakiegoś Della,IBM lub Toshibę .

Ewentualnie proponuję wycieczkę do Niemiec po FS i ASUS - bo u gremańców lepsze sprzęty oferują tylko u siebie

Amilo Pi 1536 T2300 Core Duo

Amilo A1667G

Asus A6JC-Q001H T2300 Core Duo

Niestety zakup za grancą nie wchodzi w grę. Lapek musi pochodzić z Polski. Apropo FS czytałem trochę na ich temat i podobno są awaryjne to prawda?? FS jest lepsze czy ASUS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zakup za grancą nie wchodzi w grę. Lapek musi pochodzić z Polski. Apropo FS czytałem trochę na ich temat i podobno są awaryjne to prawda?? FS jest lepsze czy ASUS?

Większość ludzi na forum twierdzi że ASUS jest cacy ,ale nikt z moich znajomonych go nie ma :?

Mają HP,Della,IBM,FS,Acera - a co do awaryjności to FS jest tak samo awaryjny jak każdy inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestetu miałem pilny wydatek i na lapka mogę wydać max 4300-4500zł. Zastanawaim się nad asusem a3vc 5002. Może lepiej jakąś toshibe tylko że wtedy byłaby z celkiem. jak jest z różnicą wydajnośći tych proców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...