Skocz do zawartości
Yooz

Nie Da Rady Zainstalowac Xp Na Nowym Sprzecie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem posiadam sprzet Asrock 939 dual sata i procka Sempron 939 3000+ no i kiedy probuje zainstalowac windowsa to w momencie kiedy instalator chce skopiowac "debuger jadra" (to co na samym dole tak szybko miga przed odpaleniem wlasciewego setupa) Czasami tez wyskakuje mi blad chwile wczesniej, najczesciej to poprostu "nie mozna skopiowac jakis tam plik" Zainstalowalem tego samego windowsa na starej plycie i procku i wszystko smiga :/

Updatowalem biosa, bawilem sie tasmami, probowalem roznych windowsow ale tylko i wylacznie xp z sp2 mam jeszcze 98 ktore chec przetestowac, ale nie wiem czy to wina kompa windowsa czy czego ? :cry: Jedyna moja nadzieja jest w sumie ten 98 albo xp 64 ale to bede jutro mogl dopiero przetestowac. Wiec czy macie jakies sugestie ??

Edytowane przez Yooz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowniki po wcisnieciu f6 sie laduje ale pozniej juz podczas rozpoczecia kopiowania plikow czyta te pliki z dyskietki i nie moze jednego pliku zgrac (nvata.sys jezeli sie nie myle) i potem w trakcie jesszcze ida inne pliki ... i koniec koncu sie nie instaluje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podajesz stery z fdd to po skopiowaniu ich instalator powinien pokazac info o rozpoznannym kontrolerze.

..tez mialem podobna sytuacje, ze po skopiowaniu plikow dalej sie pytal o plik .sys,wyjsciem bylo abortowanie nawet kilka razy tego komunikatu po czym instalacja sytemu poszla normalnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo miałem z moimi pamieciami - łindoza nie chciała sie zainstalowac za cholera ale zauwazyłem ze w biosie zle ją pokazuje sprawdziłem u kumpla i doszedłem co to :] aa wymiana w serwisie trwała 2 minuty - pan sprawdził gwarancje poszedł po nowe kostki - wypisał nową gwarancje i nawet przeprosił za kłopot :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...