Skocz do zawartości
erd

---==! Która płyta lepsza !==---

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że często ludzie zadają to pytanie:)) Chciałbym kupić płytę do Athlona XP 1500+ i 256 DDR 333Mhz. W grę wchodzą trzy płytki:

1.DFI AD77 PRO VKT400 DDR333 AC6 AGP8x A133 za 359 zł

2.MICROSTAR KT3 ULTRA2 VKT333 (MS-6380E)za 359 zł

3.Shutle AK35GT2/R VKT 333 za 355 zł

Szukałem w sieci recenzję płytki DFI, ale nie mogę znaleźć. Nie wiem czy kupić sprawdzoną płytę (MSI,Shutl), czy DFI na najnowszym chipsecie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekamy, zobaczymy :D MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI MSI !!!!!!!!!!!! RULEZ!!! :D nie bijcie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem dlaczego wszyscy ciągle kupują ten osprzęt MSI ...hmmmmmmm  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:

Ja czekam tylko, na pierwsze POWAZNe testy ich nagrywar i DVD. Sa MASAKRYCZNIE ciche. Nic nie slychac, ciekawe jak z wydajnoscia :>.

 

Msi Rox i tyle ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. A ja się wyłamie :P Jeżeli Ci zależy na kręceniu to podpowiem, że na Shuttle'u można m.in. bez v-mode'a jechać do bodajże 2v dla procka. Jest tam dużo możliwości ustawienia napięcia dla poszczególnych rzeczy. Pozatym Shuttle tez jest spox firma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ztą płytą jest problem. Ogólnie jest świetna i sam chciałem taką kupić ale większość użytkownkiów tej płyty twierdzi że nie ma dzielnika 1/5 a kilku stwierdziło że ma. Więc wolałem nie ryzykować i kupiłem VAXa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...