Skocz do zawartości
IPek

Red Alert 2

Rekomendowane odpowiedzi

..pewnie nie jeden chcial sobie pograc na XPku w klasyke Red Alert'a 2 i pewnie nie jeden mial problem z uruchomieniem tej gry?

i ja wlasnie tez mam ten problem. Kombinowalem na wiele sposobow, instalowalem service pack'i 1 i 2, klikalem na wlasciwosci/zgodnosc i ustawialem Tryb zgodnosci na win 95 pozniej na 98/me - nadal i to nie pomagalo. moim jedynym rozwiazaniem z tego co widze to bedzie chyba zakup jakiegos starego dysku i wrzucenie na niego wina 98 bo innej rady nie widze, chyba ze Wy drodzy userzy kompow i tej gry znacie rozwiazanie, jak uruchomic RED ALERTa 2 na XPku. czytalem nie jedno forum i niektorym sie udalo (farciaze) bylbym wdzieczny za te nowinke :) pozdro from all :)

 

ps.

za 3 dni bede mial dysk ale i tak mysle, z warto by bylo konkretniej poruszyc ten temat - jesli nie to go usuncie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat i tak pewnie zostanie usuniety.

Nielepiej wgrac np virtulPC i na niego win98 ? to chyba najlatwiejszy i naciekawszy sposob

 

heh q-b-a napisalismy posta w tym samym czasie i o tym samym ;] wiec na 100% to najlepszy sposob.

 

a tak ps. Czy czasem red alert 2 niema jakis patchy do XP ? skoro red alert 1 ma takiego to 2 na pewno tez ma. Jednak ciezko jest uzyc www.google.pl ahhhhh.....

Edytowane przez ZIBI_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ciezko jest uzyc www.google.pl ahhhhh.....

no nawet nie wiesz jak ja szperalem po googlach... i dzis przypadkiem cos znalazlem jeszcze.. jak by sie komus przydalo.. http://www.cnc.imro.pl/ to byn nawet i powiedzial, POLECAM!!! /jak by ktos nie znal :-P/

 

a poza tym nie doszukalem sie pachy do red alerta 2 na XPka... jest jakis o wersji 1.006 ale on mi tez nie pomogl.

jak narazie widze rowiazanie jedno, wyzej wspomniane, zalatwic sobie jakis dysk z 5GB, wrzucic 98 i po sprawie..

 

echh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega twój problem ze nie możesz odpalić Red Alerta 2 na XP'ku ? Bo ja nie spotkałem się jeszcze z takim problemem, posiadam orginała i bez problemu chodzi na zwykłym XP'ku jak i z SP1 i SP2, nie ma różnicy, działa bez żadnego kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam XP sp2 i nie mailem zadnego problemu, nawet przez hamachi siegra az milo.

Zainstaluj najnowszego patcha, powinno pomoc.

Swoja droga jednie Yuri mi sie wykrzaczal (tzn raz - burzyl o ponowna instalacje, 2 raz mi sie nie chialo instalowac :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problemik, ale z Yuri's Revenge. Otóż jak chcę zagrać w kompanię i/lub na skirmishu to pasek ładowania dochodzi do 1/3 i się zawiesza <_< <_< <_<

 

Wersja z C&C The First Decade, na starcie z patchem 1.001

 

W zwykłym RA2 nie ma tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam orginała i bez problemu chodzi na zwykłym XP'ku

najwyrazniej u mnie z tym jest cos nie tak :mur:

/powiedzmy, ze mam wersje BETA/

 

To samo mam XP sp2 i nie mailem zadnego problemu, nawet przez hamachi siegra az milo.

Zainstaluj najnowszego patcha, powinno pomoc.

hmm.. doczytalem sie, ze przy pomocy tego "hamachi" mozna grac normalnie przez neta? dobrze zrozumialem? B)

a i jezeli chodzi z nowym patchem... te powinno pomoc... wstrzymam sie narazie od komentarza... :blink:

 

Nielepiej wgrac np virtulPC i na niego win98 ? to chyba najlatwiejszy i naciekawszy sposob

właśnie ściagam ten program Virtual PC, zobaczymy co sie wydarzy.. :wink:

ale to dop. jutro bo dziś juz ide spać... B)

 

branoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaczalem bawic sie tym Virtual PC i po dojsciu co do czego w tym programie nadal bylo to samo co w XPku. hmm... dumam, ze cos jest chyba z moim kompem? Braciak ma ta sama kopie gry.. i u niego dziala na XPku. hmm.. no czekam na hdd. bo na przed ost. aukcji nie wygralem :/

 

bede mowi tu o wszytskim co sie da z ta gra... by tylko odpalic ja na XPku by pomoc tym, ktorzy tez maja problemy

 

 

/skoro nie usuneliscie tego postu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...