Skocz do zawartości
czmichal

Problem Z Kartą Graficzną

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam karte graficzna Ati Radeon 9200.

Gdy chociaz troche podkrece taktowanie rdzenia i pamieci, to po wlaczeniu jakiejs gry (albo wszystkiego innego co wyswietla obraz 3d) taktowanie wraca do poziomu standardowego. Co moze to powodowac? Kiedys juz podkrecalem ta karte, ale wtedy wszystko dzialalo.

Z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakich jedziesz sterach ??? Omegi czy Catalysty. Do O/C lepsze są omegi ( mój radek na catalystach nawet 1 Mhz nie chce dac a na omegach to już inna bajka B) ) :D . I z omegami masz ATI TRAY TOOLS świetny programik do O/C prosty i użyteczny :D

Edytowane przez overcloker_16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam radzia ( przynajmniej tymczasowo) i moj kreci sie nieźle core na 340 memory na 250 . A zapomialbym ....mi też się niechciał za chiny nic podkrecic poki niewgralem WarCatsow 6.1...polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładac nowego tematu bo to błachostka wieć napisze tu : nie wiem czy to odpowiednie mniejsce

Nie mogłem znaleśc w wyszikiwarce rzeczy takiej :

Jeżeli moja karta graficzna ma złacze AGP 4x ( GeForce 2 mx 400 64 mb tv out - czy ma 4x ?)

To czy pojdzie ona na płycie głownej która ma złacze AGP 8x ? ( Płyta Asrock 939DUAL-SATA2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tak jak napisałem, jeżeli ma dwa wcięcia (jestem pewien w 80% że ma), to zadziała, jeżeli ma tylko jedno wcięcie* to nie zadziała.

 

*-jedno znaczy sie to bliżej śledzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...