Skocz do zawartości
HeatheN

Malowanie Pokoju:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio z dziewczyną remontowaliśmy mieszkanie, pomalowałem pokój w taki sposób ( sorry za jakość zdjęć) chcemy go utrzymać w "roślinnych klimatach" , osobiście wolałbym:D czarno-białe:D ale hehe nawet ja mam odrobine rozumu:P a dziewczyna mi to wyperswadowała dodatkowo:P

ps. to drzewo jest bardziej symetryczne niż wyszło na fotce:)

Pozdrawiam

post-119177-1142330653_thumb.jpg

post-119177-1142330672_thumb.jpg

post-119177-1142330691_thumb.jpg

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. mnie też poniosło kiedyś ale lekko... Muszę przemalować na coś podobne.. ale zastanawiałem się nad fraktalem w kształcie drzewa .... Ciekawe czy by wzrok sie meczył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może takie kółka namaloac co sprawiają złudzenie kręcących się w miarę poruszania :D... myślę że choroba psychiczna nieunikniona... :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie. Też mam zamiar zabrać się za malowanie pokoju. Dość już mam tego łososiowego i zmieniam na zielony. Będę miał blado-zielone ściany i nieco ciemniejszą wykładzinę dywanową. Do tego mam jasne meble. Mam zamiar zrobić jakiegoś tribala albo jakiś nowoczesny kształt. Mam dwa pomysły na to:

#1. ścianę z oknem pomaluję ciemniejszą zielenią i wyjdę nieco bardziej na ściany przyległe i sufit i na łączeniu zrobie jakiś wzór

#2. całość pomaluję jednolicie i na ścianie z wejściem (na przeciwko okna) zrobie wzór

Jak myślicie, które rozwiązanie bedzie lepsze??

 

P.S.

Mam jeszcze bardzo łasne obrazy natury (wodospad, jezioro, las itp.) zrukowane na folii. Wystarczy wstawić to w anyramę i powiesić. Wodospad robi ogromne wrażenie. Szczególnie, że obrazki mają wymiary 102 x 72 cm :)

[jakby ktoś był chętny to mogę jakiś odstąpić w niskiej cenie :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie. Też mam zamiar zabrać się za malowanie pokoju. Dość już mam tego łososiowego i zmieniam na zielony. Będę miał blado-zielone ściany i nieco ciemniejszą wykładzinę dywanową. Do tego mam jasne meble. Mam zamiar zrobić jakiegoś tribala albo jakiś nowoczesny kształt. Mam dwa pomysły na to:

#1. ścianę z oknem pomaluję ciemniejszą zielenią i wyjdę nieco bardziej na ściany przyległe i sufit i na łączeniu zrobie jakiś wzór

#2. całość pomaluję jednolicie i na ścianie z wejściem (na przeciwko okna) zrobie wzór

Jak myślicie, które rozwiązanie bedzie lepsze??

 

P.S.

Mam jeszcze bardzo łasne obrazy natury (wodospad, jezioro, las itp.) zrukowane na folii. Wystarczy wstawić to w anyramę i powiesić. Wodospad robi ogromne wrażenie. Szczególnie, że obrazki mają wymiary 102 x 72 cm :)

[jakby ktoś był chętny to mogę jakiś odstąpić w niskiej cenie :) ]

hmm zalezy od "gry slonca" w pokoju, imho mosisz zwrocic uwage co jest najbardziej oswietlone przez wieksza czesc roku( ja teraz w lecie sciane z DRZEWEM mam oswietlona:P i wkurza mnie to bo drzewo "zanika") i jaki efekt chcesz uzyskac, ale malowanie sciany z oknem na ciemniejsza jest lepszym pomyslem, na zasadzie kontrastu ciekawy efekt sie uzyskac.

Ps. mozesz tez pomalowac sciane z oknem tak jak w #1, i zrobic ten wzor (tym samym kolorem) na scianie z drzwiami;) #2 ( zapodaj projekt wzorka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...