Skocz do zawartości
mlun

volcano vs titan

Rekomendowane odpowiedzi

leprzy znaczy pod jakim względem ?? wydajniejszy cichrzy ?

jak pewnie wiesz to Volcano ma 3prędkosci obrotowe, na najwiekrzej jest wydajniejszy od titana, ale jest naprawde bardzo głosny, na medium jest tak wydajny jak titan, ale nieco glosniejszy.

Ja mam Titana to co w podpisie i temp nieprzekracza 47 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który radiator bedzie lepszy Volcano 7+ czy Titan TTC-D5TB?

Nie wiedziałem, że trzeba się konsultować w tak oczywistych sprawach, a więc oczywiście Tt Volcano7+ poczytaj sobie najlepiej na temat jego wydajności w jakichś zestawieniach jest nawet jego ''recenzja'' na Tweak'u :):):) Dodam od siebie, że w PCWK Volcano7+ dostał pierwsze miejsce jako najlepszy Cooler w 2002 czy jakiś tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zdecydowanie wolal Volcano ale zdecydowanie tez go na HIGH psucil, jak juz wydawac na wydajne chlodzenie 150zl toi uszy wytrzymaja, a na noc zawsze przyciszyc mozna...

Jasne ze Volcano ( co miedz to miedz) a na noc to LOW i softcooler 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volcano ma  3prędkosci obrotowe, na najwiekrzej jest wydajniejszy od titana, ale jest naprawde bardzo głosny, na medium jest tak wydajny jak titan, ale nieco glosniejszy

Brak mi słów RS jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo to co napisałeś pretenduje do pierwszego miejsca w kategorii bzdura roku 2003. :evil: NO COMMENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który radiator bedzie lepszy Volcano 7+ czy Titan TTC-D5TB?

Nie wiedziałem, że trzeba się konsultować w tak oczywistych sprawach, a więc oczywiście Tt Volcano7+ poczytaj sobie najlepiej na temat jego wydajności w jakichś zestawieniach jest nawet jego ''recenzja'' na Tweak'u :):):) Dodam od siebie, że w PCWK Volcano7+ dostał pierwsze miejsce jako najlepszy Cooler w 2002 czy jakiś tak :)

Nic dodać nic ująć, Bierz V7+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który radiator bedzie lepszy Volcano 7+ czy Titan TTC-D5TB?

Of course ze Volcano 7+ to chyba oczywiste. Nie rozumiem nad czym tu sie zastanawiac. Ze tez taki slepy bylem i TITANA se kupilem :) :D Volcano 7+ only!!! W tej cenie nie ma wydajniejszego Coolera na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który radiator bedzie lepszy Volcano 7+ czy Titan TTC-D5TB?

Of course ze Volcano 7+ to chyba oczywiste. Nie rozumiem nad czym tu sie zastanawiac. Ze tez taki slepy bylem i TITANA se kupilem :) :D Volcano 7+ only!!! W tej cenie nie ma wydajniejszego Coolera na rynku.

to fakt ale to samo mozna powiedziec o titanie ze w tej cenie (25pln) nie ma wydajniejszego coolera na rynku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który radiator bedzie lepszy Volcano 7+ czy Titan TTC-D5TB?

Of course ze Volcano 7+ to chyba oczywiste. Nie rozumiem nad czym tu sie zastanawiac. Ze tez taki slepy bylem i TITANA se kupilem :) :D Volcano 7+ only!!! W tej cenie nie ma wydajniejszego Coolera na rynku.

to fakt ale to samo mozna powiedziec o titanie ze w tej cenie (25pln) nie ma wydajniejszego coolera na rynku :D

Wiec wlasnie nie rozumiem po co takie porownanie. TITAN sie sprawdza do pewnej czestotliwosci, a powyzej ma problemy, TT Volcano tez tak pewnie bedzie mialo, ale jak na razie nie dobilem do takiego taktowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od której kwestii spojrzeć :wink: Czy od Power czy Power/Econo :D Jeżeli masz kasę bierz V7+, a jeżeli nie poszukaj na forum. Było już kilka razy o tanich, wydajnych coolerach. Nawet ja poruszałem ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...