Skocz do zawartości
CriXu

Sluchawka Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem sluchawki bluetooth i nie wiem czy dolozyc 60zl i kupic na allegro sluchawke NOKIA http://www.allegro.pl/item90604972_nokia_b...elefonygsm.html czy isc do zwyklego sklepu ktory znajduje sie blisko domu i kupic sluchawke http://www.autoexpress.co.uk/picture_libra...l_pic_24178.jpg bo w moim sklepie taka sluchawka NOKI kosztuje o 200zl wiecej :) jak to mozliwe nie wiem ale taka prawda... Pytam poniewaz aktualnie jestem w angli i takie sa ceny wiec musial bym czekac dluzej na ta sluchawke noki i do tego zwiekszaja sie szanse uszkodzenia sprzetu, prosze doradzcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak kupilem tego OPTICOM-a przede wszystkim dlatego ze trafilem na promocje gdzie kupilem go 50zl taniej....

 

Teraz chcialbym go podlaczyc do kompa i w tym celu podlaczylem do kompa Bluetooth-a zainstalowalem sterowniki i ustawilem wykrywanie urzadzen bluetooth i cos nie moze wykryc sluchawki, blutootha mam firmy Belkin cos tam w wersji 2.... nie bardzo wiem czy w ogole sie da polaczyc ale domyslam sie ze da...

 

2 pytanie czy kazda sluchawka bluetootha potrafi sie polaczyc z kazdym telefonem bluetoota czy rozne modele dzialaja z roznymi telefonami...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytanie czy kazda sluchawka bluetootha potrafi sie polaczyc z kazdym telefonem bluetoota czy rozne modele dzialaja z roznymi telefonami...

 

Pozdrawiam

jesli telefon posiada też Bluta to tak. to jest na takiej samej zasadzie jak rożne modle komórek sie łączą za pomocą Bluta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluetootha posiadam takiego: http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage...oduct_Id=196899

a sluchawke taka: http://www.formymobile.co.uk/proddetail.php?prod=bt20s

 

 

A czy mozna bezproblemowo podlaczyc sluchawke bluetootha z komputerem???? jesli oczywiscie posiadam odbiornik pod usb???? i za pomoca tej sluchawki rozmawiac np. na GG czy Skype

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw wprowadzic sluchawke w tryb parowania. Zazwyczaj trzeba dluzej przytrzymac przycisk wlacznika. Dopiero wtedy komputer bedzie w stanie zobaczyc sluchawke. Przejrzj instrukcje, tam powinno wszystko byc ladnie opisane wraz z domyslnym kodem dostepu do sluchawki (pewnie 4 albo 6 zer).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw wprowadzic sluchawke w tryb parowania. Zazwyczaj trzeba dluzej przytrzymac przycisk wlacznika. Dopiero wtedy komputer bedzie w stanie zobaczyc sluchawke. Przejrzj instrukcje, tam powinno wszystko byc ladnie opisane wraz z domyslnym kodem dostepu do sluchawki (pewnie 4 albo 6 zer).

zazwyczaj cztery zera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za pomoc, wlasnie zadzialalo!!! Wprowadzilem w tryb parowania (musialem przytrzymac przycisk POWER-a na 5 sec) a PIN miam 0000 czyli tak jak pisaliscie, bardzo dziekuje za pomoc, teraz tylko pozostaje mi sprawdzic czy skype bedzie dzialal..

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za pomoc, wlasnie zadzialalo!!! Wprowadzilem w tryb parowania (musialem przytrzymac przycisk POWER-a na 5 sec) a PIN miam 0000 czyli tak jak pisaliscie, bardzo dziekuje za pomoc, teraz tylko pozostaje mi sprawdzic czy skype bedzie dzialal..

Bedzie, tylko musisz wybrac odpowiednie urzadzenia audio w jego ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...