Skocz do zawartości
mlynass

D-link 504t Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nie lada problem.....Mam ruter D-Link 504T i dzis zmienilem IP z dynamicznego na statyczne i teraz mój ruter cos padł na robocie :/ Otórz chcem zresetować skrzynke i nie moge. Przycisk na obudowie nie resetuje skrzynki i nawet nie moge sie dostac do pamieci flash rutera przez wpisanie w adres http:\\192.168.1.1 jak połączyc sie z ruterem i dostac sie do niego ?? Siec LAN normalnie działa ale do rutera dostac sie nie mozna. A jest to alternatywna opcja zersetowania sprzetu. POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem tyle,że z di 604.Wyłączyłem go z zasilania na noc i teraz nie mogę się na niego wbić.Wygląda jak by było inne hasło.Trzymałem przycisk reset zarówno przy wyłączonym jak i włączonym zasilaniu i nic.Zaznaczam,że trzymałem po którymś tam wku......u nawet minutę i nic.Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem nic nie pomagało na gwarancji mi to zrobili no bardziej wymienili i git. Ale ja wgrywałem firmware i brak zasilania nastąpił taki był u mnie powód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by się spodziewał,że winowajcą okaże się ... stary poczciwy outpost!Ale stary to źle powiedziane ponieważ jest to wersja angielska 3.5.z modułem antyspyware.Po jego wyłączeniu wszedłem do panelu bez hasła.Niestety muszę się poskarżyć na nowego outposta,pewnego razu dostałem komunikat o aktualizacji do niego,kiedy zacząłem to ściągać okazało się,że to jakiś wirus,emule mi zwolnił,nie mogłem go skonfigurować tak aby poprawnie działał battlefield2,przy innych też ciągle wychodzi do windy i pyta czy dopuścić proces..Pora zmienić firewall.Zaznaczam,ze instalka z oficjalnej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...