Skocz do zawartości
bubi1

Hydor Seltz L20 Ii I Węże 6.4mm Da Się Podłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chce kupić tą pompkę tylko teraz mam pytanie da się do niej podłączyć węże 6.4mm lub 9.5mm bo tylko takie w grę wchodzą??

http://www.realitynet.pl/sklep/product.php?id=727

 

to dokupujesz i do tego odpowiednie zlaczki.... zadna filozofia...

 

 

do zamkniecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie chce kupić tą pompkę tylko teraz mam pytanie da się do niej podłączyć węże 6.4mm lub 9.5mm bo tylko takie w grę wchodzą??

Na Hydora spokojnie nalozysz weze 10/13 i wieksze... a na wszystkie inne (mniejsze) musialbys zalozyc to co sugerowal samhain

 

Tylko mam jedno ALE.... Przy takich cienkich wezach Hydor moze Tobie zaczac niemilo piszczec wiel lepiej kup 9,5mm bo 6mm to moim zdaniem zbyt malo!

 

Edit dla Przemek345

NO w sumie moje 10/13 cellfasty nakladam na sucho... wiec pewnie 8mm wejdzie ale juz trzeba sie troszke nagimnastykowac... wrzaca woda tez duzo pomoze ;]

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Hydora spokojnie nalozysz weze 10/13 i wieksze... a na wszystkie inne (mniejsze) musialbys zalozyc to co sugerowal samhain

 

Tylko mam jedno ALE.... Przy takich cienkich wezach Hydor moze Tobie zaczac niemilo piszczec wiel lepiej kup 9,5mm bo 6mm to moim zdaniem zbyt malo!

6mm to bedzie za male dla tego hydrola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...