Skocz do zawartości
darek505

Siec W Domu

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam do was wszystkich pytanie mam obecnie bardzo dobry internet jest to sieciowka z pewnej lubelskiej firmy ale mam problem mam w domu 2 kompy i zamierzam zalozyc sobie telefon internetoey i jeszcze uzaodzenie o nazwie DREAMBOX (do odbioru telewizji cyfrowej rowniez konieczne jest podloczenie do netu)

moj problem polega na tym ze firma ta zaproponowala mi 25 zl za kazde nastepne gniazdo czyli musial bym doplacac 75 zl

czy jest jakase inna metoda podzielenia tego locza wiem ze jedna z zeczy jest router ale moze jest juz cos bardziej lepszego slyszalem ze sa tylko takie rozdzielacze ale nie wiem jak to sie nazywa i czy to prawda moze wy wyiecie cos wiecej

co byscie mi polecili i co by wyszlo najteniej a jesli jakies czesci to ile one kosztuja z gory dzieki za jakiekolwiek porady sorki za bledy jesli takowe wystapily (a napewno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm....

podzielisz routerkiem ale lacze bedzie dzielone na 2

jak doplacisz 25 to masz 2xlacze

niezalezy mi na loczu bo ono jest i tak dobre niechce doplacac do drugigo gdy doplace 25 zl to bede mial tez podzielone na 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co !! wklej sobie to co napisałeś do worda i sprawdz pisowanie tego czytać sie nie da ...

takie kometarze zachowaj dla siebie mam dyslekcje i mam na to paipiery a jak cos ci sie nie podoba to nie pisz nic to jest jak by nie bylo dyskryminacja dyslektykow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: Ale pojechałeś

Wiesz jak wkleisz do WORDA (łaskawie), to troszke ci literek dołoży i poprawi pare byków (bez żadnego wysiłku z twojej strony) i wszystkim się będzie czytało lepiej i łatwiej :)

 

P.S.

Ja mam podobne problemy co ty :( ale staram sie poprawiać teksty w WORDZIE !

Edytowane przez piotraspoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...