Skocz do zawartości
CrazyTomHero

P5ld2 - Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..ponownie...

 

 

Mam problem z karta dzwiekowa w tej wspanialej plycie gl.

 

W biosie na panel przedni wlaczony AC3 (z HD tez sprawdzalem) sterowniki od procucenta (jak i najnowsze 1.33 od realteka), system ja widzi sterowniki instaluje (mam glosniki Logitech X-530 - 5.1) z tym ze wszystko gra w Stereo.... Test od realteka glosnikow dziala (graja lewy i prawy center i sub , natomiast glosniki REAR nie graja, gdy włacze ja na boczne {slide} to wtedy graja...) co daje w efekcie dzwiek stereo we wszystkim co slucham. Np w winampie mam 2.0 - ani center ani tyl nie graja.

 

Dzwiek podobno HD a w rzeczywistosci to mam stereo.. :? HD...

 

 

P.s. ACfiltr najnowszy zainstalowany i ustawiony na 5.1....

SP2 tez.

bios do MB tez najnowszy. :? {dzwiek w biosie wlaczony}

 

Ktos moze wie jak ten problem rozwiazac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzawdz jakies dvd a nie muzyke

 

nie napisalem..... na filmach ac3 tak samo sam dzwiek stereo....

 

gdy ustawie w sterach dzwiek 5.1 to graja same przednie L i P.

 

Gdy ustawie na ProLogic II to gra Center glosno a pozostale satelitki tak cicho ze sie nie miesci....(z tym ze tylnie musza byc ustawione na Slide a nie Rear...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie dźwięk 5.1 i DTS w PowerDVD i wszystko działa jak należy. Dolby Prologic II - bez problemu. Jeszcze mam do skonfigurowania tuner TV - ale to myślę tylko kwestia ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..ponownie...

Mam problem z karta dzwiekowa w tej wspanialej plycie gl.

 

W biosie na panel przedni wlaczony AC3 (z HD tez sprawdzalem) sterowniki od procucenta (jak i najnowsze 1.33 od realteka), system ja widzi sterowniki instaluje (mam glosniki Logitech X-530 - 5.1) z tym ze wszystko gra w Stereo.... Test od realteka glosnikow dziala (graja lewy i prawy center i sub , natomiast glosniki REAR nie graja, gdy włacze ja na boczne {slide} to wtedy graja...) co daje w efekcie dzwiek stereo we wszystkim co slucham. Np w winampie mam 2.0 - ani center ani tyl nie graja.

 

Dzwiek podobno HD a w rzeczywistosci to mam stereo.. :? HD...

P.s. ACfiltr najnowszy zainstalowany i ustawiony na 5.1....

SP2 tez.

bios do MB tez najnowszy. :? {dzwiek w biosie wlaczony}

 

Ktos moze wie jak ten problem rozwiazac??

Mam identyczny problem! Wszystko tak jak wyzej opisal CrazyTomHero z jedna tylko roznica: mam glosniki creativa inspire 5.1 , i jak w sterach ustawie na dolby digital to wogole nie mam dzwieku. Pro Logic II tez niezanajlepiej odtwarza dzwiek. P.S sprawdzalem w grach na mp3 i DVD i wszedzie to samo. Ma ktos z was pomysl na rozwiazanie problemu?? Edytowane przez koteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...