Skocz do zawartości
Łukasz Kopicki

Problem Z Dsl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mmay w firmie dsl 1mbit, podpiety modem (speedstream) pod dlinka 604 i sa taki szopki:

modem od dsl sie nie rozlacza, a internetu nie ma na jakis krotki czas i tak w kazdym komputerze firmowym.Ktos moze spotkal sie z takowa sytuacje?Za odpowiedz z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo d-link 604 to najgorszy chłam pod słońcen (sam miałem w sieci przez 2 tygodnie), proponuje zakupić to d-link 804v, mam taki teraz i od 1,5 żadnych problemów działa non stop, w dziewięcio osobowej sieci, a 604 to non stop zaciachy, zwisy, i same problemy, na ten router nie ma rady raz wymieniono mi na nowy wgrywałem kilka rodzaji oprogramowania do niego ale to wszystko na nic , na allegro 804 można dostać w granicach 150zł, moze też być asmax br-804 (to samo co d-link tylko obudowa inna)

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie

najlepiej kupic cisco albo 3coma i........

lol

masz nowy firmware na skrzynce?

jakie oprogramowanie na stacjach?

jaka konfiguracja >? ( DHCP? recznie?)

ile kompow w sieci?

komp pod modem bezposrednio chodzi bez "zacinania" ?

a)wlaczone dhcp

b)firmware z 2004r(dzisiaj teslowalem taki sma router z firmware 2005 pod koniec i to samo)

c)po podpieciu modemu bezposrednio do laptoka wszystko ok, po podpieciu laptoka pod router, ktyr jest podlaczony pod modem - ok

d) jak podepne reszte sieci (switche) to zaczynaja sie szopki - wydaje mi sie ze ten rputer po prostu znika z sieci..(jako urzadzenie do udostepniania neta) ale jako serwer dhcp jest ok, bo restartuje kompa i przypisuje mi ip...

 

 

pomysly:

wirus?

router dobry bo sprawdzalem na drugim ze sklepu i historia identyczna?

przepiecie?

 

pomozcie prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...