Skocz do zawartości
frondziak

Geforce 5600 - Jaki Producent?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupiłem na allegro kartę graficzną jak w temacie. Niestety niewiadomo jaki jest producent. Czy można poznać po wyglądzie karty producenta?

Laminat karty ma kolor niebieski (może to gigabyte), na radiatorze i wentylu jest logo nVidia. Wygląd radiatora przypomina słońce :)

Karty jeszcze nie odebrałem więc nieznam innych informacji, mogę ewentualnie podać linka do aukcji

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jesli miales 5200 z pamieciami 64 bit to roznica bedzie spora, jesli ten fx 5200 byl w miare porzadny to zmiana byla bez sensu, roznica wydajnosci znikoma :/

 

Za 150 zl to juz mogles GF4 Ti kupic.

Edytowane przez kain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 4ti bylby o wiele lepszym wyborem !

 

Nie wspomne o takiej drobnostce , ze za 199zl mozna nowego 9550 128bit kupic...

 

Ogolnie rozumiem akt desperacji spowodowany malym zasobem portfela , ale o wiele lepiej mogles ta kase wykorzystac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fx to znaczy ze pierwszy lepszy radek 9550@ zmiata go z powierzchni ziemii:P prawda jest taka że ani jedno ani 2 nie jest już dość szybkie więc nie ma się czym przejmowac żeby kupić cos sensownego musiałbyś wysupłać 300:/ ja bym się nie babrał w sprzedawanie tego i kupowanie 9550 podkręć to i ciułaj kase na coś nowego z tym że to staroć jest moze mieć paste wyschnietą pod wiatrakiem możliwe że trzebaby przesmarować nową co by lepiej odprowadzało się ciepło

 

EDIT: spoko skoro linuks i sterowniki i takie sprawy to tylko jeżeli czujesz niedosyt i chęć zabawy sprzętem: kręcić i tyle zadbac o fajne chłodzenie:P a reszta jak wyżej

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...