Skocz do zawartości
Zebbik

Asus P4p800se

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam płytę ASUS P4P800SE i chciałbym zakupić do niej nowy zasilacz (myślę o Enermax'ie), ale na stronie mam do wyboru różne wersje ATX'a Form Factor (1.3 2.0 2.2). Niestety ze strony producenta lub w USer Guide wyczytałem że jest to wersja Form Factor plus wymiary płyty. Nie ma nic o nukmerze wersji np. 1.,3 2.0 lub 2.2 . ATX Power Connector jest 20-pinowy. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc proszę o informację.

 

Dzięki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Wtyczka w Twojej płycie jest 20pinowa a zasilacze ATX 2.2 posiadaja juz 24pinowa wtyczke. Jednak polecałbym Ci kupic zasilacz 2.2 a to dlatego ze aby on działał na 20pinach czesto wystarczy tylko przejsciowka bądź producent ma odłączane 4 dodatkowe piny. A zaleta tego? - na przyszłość 24pin / pcie /sata bedzie jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka w Twojej płycie jest 20pinowa a zasilacze ATX 2.2 posiadaja juz 24pinowa wtyczke. Jednak polecałbym Ci kupic zasilacz 2.2 a to dlatego ze aby on działał na 20pinach czesto wystarczy tylko przejsciowka bądź producent ma odłączane 4 dodatkowe piny. A zaleta tego? - na przyszłość 24pin / pcie /sata bedzie jak znalazł ;)

OK. Wielkie dzięki. Wolałem się upewnić przed tym zakupem. Dzięki jeszcze raz.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...