Skocz do zawartości
kubajakubek

Pilnie Potrzebny V-mod Sparkle Gf4 Mx440 Se

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie znalazłem nic na forum o gf4 mx440se Sparkle. Po co ludzie dajecie takie rady żeby poszuka na forum lub na googlach. Szukałem lecz nie znalazłem zadnego polskiego opisu. Moze ktoś moze mi doradzi cio i jak mam zrobi tego v-moda. ??

 

 

Probowałem zauktualizować bios na tej karte zgrywająć nvflashem stary i zmieniajac częstotlwości na wyższe znaczy się z Gp 250 i pamięci 333 na 270 i 333

i tak wyskakiwał błąd żę nie prawidłowy czipset lub coś takiego :) (wpisywałem tak nvflash -f nowy.rom i tak nvflash nowy.rom) więć postanowilem sprobować przez własną gypote wpisać "nvflash -e nowy.rom" póżniej skapnełem się ze te polecenie było do wyczyszczenia pamięci Rom. Teraz jak oppalam komputer na monitorze nie wyświetla się nic :(. prosze może ktoś może m pomoc z tą kartą, może ktoś posiada bios odd tej karty i napisze jakie polecenia mam wpisac:| BLAGAM POMOCY

:mur: :mur: :mur: :blink: :angry: :?

 

 

moja karta to Sparkle gf4 mx440se 128bit pamięć 4ns :)

Może ktoś może mi jakiś bios do niej przesłać i napisać jaką komęde mam wpsać??

moj email kubacki1989@wp.pl

Edytowane przez kubajakubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...