Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś mi polecić dobrych tanich zawodników? :) musze w okienku kogoś kupić do strzelania bramek najlepiej no i jakiegoś dobrze grającego głową śrdokowego/defensywnego pomocnika.

Ze swojej strony polecam Park Chu Young - koleś ma linię rozwoju nie dużo gorszą od Messiego. Najlepszy zawodnik u mnie w teamie.

Nie kupujcie pod żadnym pozorem Morientesa - przynajmniej u mnie gra jak ostatnia sierota - nie trafiając z najbliższych odległości - pozatym jest tragicznie wręcz wolny.

 

Strasznie mnie wpienia sposób zdobywania bramek przez kompa w tej części.... jakoś w poprzednich częściach wszystko było ok - po obejrzeniu powtórek można było spokojnie powiedzieć - ok mój błąd, nie przypilnowałem, skontrował mnie itp itd. a teraz? prowadzę 1:0 - komp rusza do ataku - rzut rożny - 1:1 - strzał głową, strzelam na 2:1 - komp przechodzi do ataku - rzut rożny i co? strzał głową 2:2 - mimo asysty dwóch mierzących 190 cm obrońców :lol: :mur:

wogóle - niby kupiłem Huntelaara, Messiego, mam tego koreańczyka, a mimo to ładne bramki wpadają mi raz na ruski rok :?

Jak dla mnie to 6tka nie ma startu pod względem grywalności w porównaniu do 4ki czy 5tki... a ML jest chyba tylko dla cierpliwych fanów serii bo jeśli ja mam czasem ochotę zrobić uninstala widząc kalectwo zawodników, to co dopiero jakiś newbie czy też jeszcze gorzej fan fify... :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa bo mi w 6 gra sie najlepiej a juz z tym OF przyspieszajacym gre wrecz bosko.W stosunku do piatki poprawilem tak ofensywe , jak i strzaly czy zimna krew przy sytuacjach podbramkowych ,konczonc na defensywie i choc nie mam jakiegos wypasionego zespolu to tylko te z najwyzszej polki moga mnie czyms zaskoczyc choc wcale nie jestem jakims zajebistym graczem.

A gram na profesjonalu wiec moze grasz na najwyzszym i stad te problemy.

A gwiazdami mojej druzyny sa

Schweinsteiger(czy jak to sie pisze;) - niezly srodkowy badz boczny pomocnik, ma niezle kopyto, technike, szybkosc - czego chciec wiecej

Maloney - zniezle sie rozwinal chlopak , zadupcza skrzydlem jak rakieta a i strzleisc potrafi.

Mathieu - lewa pomoc, wysoki szybki,bardzo mocna lewa noga.

def pomoc leciwy Gravesen

i 4 napadziorow ktorymi gram zmiennie.

Jussie

Beattie

Riordan

Aguero

tak wiec nie jakies mega wypasy a sa w stanie zlac kazdego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi pomoze...

 

Mam problem z dzwiekiem w grze po zainstalowaniu EvolutionPatch'a.

Gdy np. kopne pilke, odglos slysze dopiero po 2-3 sek.

Jest tez tak z innymi odglosami na meczu, oprocz przyspiewek.

 

Moze ktos wie co mozna w tym temacie zrobic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 5 chodzil bez zadnych problemow z SuperPatch'ami na 1280*1024 high detale.

A z tego co wiem wymagania sie nie zmienily. Procek AMD Barton 2,5 / 512 Mb ramu / Radek 9800 pro

/ karta muzyczna zintegrowana.

 

Wiec nie wydaje mi sie, zeby komp byl za slaby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 5 chodzil bez zadnych problemow z SuperPatch'ami na 1280*1024 high detale.

A z tego co wiem wymagania sie nie zmienily. Procek AMD Barton 2,5 / 512 Mb ramu / Radek 9800 pro

/ karta muzyczna zintegrowana.

 

Wiec nie wydaje mi sie, zeby komp byl za slaby :)

Powinno w palcem smigac.

 

Wlasnie skonczylem lige, przed przedostatnia kojka bylem na drugim miejscu (przez kilkanascie kolejek), ale na szczescie sie udalo, walka na szczycie byla bardzo zazarta. :D

Prowadzenie realu tak do polowy sezonu a potem spadek na 2gie miejsce, barca za nic nie chciala oddac lidera, w koncu zlapala slabsza forme i 2 remisy przesadzily o zmianie miejsc w tabeli, pasjonujace. :lol2:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ruudy pozamiatal, byl sponsorem najladniejszych bramek. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh gratulacje ;)

Mi zostały jeszcze 2 mecze w pierwszym sezonie w I lidze - szykuje się 3cie miejsce - niby nie jest źle ale jeśli chodzi o frajde z gry to... nie chciałbym się powtarzać ale IMO jest słabo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamykam własnie 3 sezon MU :) Król strzelców Ronaldo - 42 bramki. Chyba czas przerzucić sie na ostatnia gwiazdkę :). Przyłapałem się na fakcie, iz ostatnio gram tylko w PES6. Przyczyna? Tylko ta gierka chodzi znośnie na Ati X300 :lol: :lol: :lol: . Jeszcze tylko parę dni...

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a pojawiaja sie zawodnicy o nazwie 'player410' itp?

Nie, ale za to mam tak, że mi się Kahn i kilka innych dość znanych pojawiło, z tym, że mają po 17,18 lat. No i oczywiście każdy gra na takiej samej pozycji jak dziadkowie o takim samym nazwisku :)

Edytowane przez jacoleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak macie w karierze z tym chimps OF ze po kilku latach ciezko jakiegos mlodego przywoitego grajka znalesc a pojawiaja sie zawodnicy o nazwie 'player410' itp?

też tak mam po wgraniu OF'a z EvoPatcha - chyba przeoczyli poprostu "paru zawodników" w edycji

 

Nie, ale za to mam tak, że mi się Kahn i kilka innych dość znanych pojawiło, z tym, że mają po 17,18 lat. No i oczywiście każdy gra na takiej samej pozycji jak dziadkowie o takim samym nazwisku :)

bo tak jest :)

Jeśli jakiś zawodnik kończy karierę - to po 1 sezonie nieobecności w grze - pojawia się na nowo jako młody, perspektywiczny gracz - jest to dobre jeśli np. nie zdążymy kupić jakiegoś zawodnika bo jest już leciwy, a chcemy mieć go w swojej drużynie.

O ile się nie myle to można tą opcję wyłączyć przy starcie ML ale głowy uciąć sobie nie dam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tak jest icon_smile3.gif

Jeśli jakiś zawodnik kończy karierę - to po 1 sezonie nieobecności w grze - pojawia się na nowo jako młody, perspektywiczny gracz - jest to dobre jeśli np. nie zdążymy kupić jakiegoś zawodnika bo jest już leciwy, a chcemy mieć go w swojej drużynie.

aa to przepraszam, nie pomyślałem o tym :)

 

O ile się nie myle to można tą opcję wyłączyć przy starcie ML ale głowy uciąć sobie nie dam

dobrze, bo byś już głowy nie miał :P Ja to coś zawsze wyłączam, nie pamiętam nazwy, ale to było coś z legendarnymi plejerami, czy coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcji "powracania" starych zawodników na boisko nie można wyłączyć.

 

BTW. Właśnie skończyłem grać puchar Azji, Arabią Saudyjską przegrałem w półfinale z Koreą 0:1 ehhhhh a grali w 9...... noob

 

 

Dzisiaj mam trochę więcej czasu więc, jest ktoś chętny na meczyka Online?

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często wpadają takie bramki u mnie jak gram Włochami i często takie bramki strzela Del Piero heh Ale ogólnie gol bardzo widowiskowy ! ;) ... Pozatym lubisz te efekty piłki nie wiem dlaczego ale dla mnie one wygląda komicznie heh ... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...