Skocz do zawartości
DarthMaster

Problem Z 3d

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem:

 

W grach 3D obiekty maja tylko "czesciowa" teksture na sobie. Są jakby przeźroczyste!! Karta graficzna: Nividia GeForce 2 (32mb)

Mam najnowszego directXa (9.0c)

I najnowsze sterowniki FORECEWARE

 

POMÓŻCIE!!

 

PS: To problem kumpla ale i tak pomóżcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

jest to chyba problem z zamala iloscia pamieci na karcie :? mojemu kumplowi tez takie rzeczy sie dzieja jak w gta sa gra na karcie 5200fx z 64 pamieci a juz na tej samej karcie ale z 128 pamieci wszystko dziala... wolno ale dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

MotherBoard :) - plyta glowna. niech kumpel zrobi formata i zainstaluje najnowsze sterowniki do karty graficznej, plyty glownej, glowny sterownik agp i direct 9.0c... powinno dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie podzielam zdanie kolegi PLUSZKA po jakiego wałka instalowac najnowsze stery do grafiki skoro taki stary rupiec jak GeForce'a 2 ich nie obsluzy.Nowe sterowniki sa optymalizowane pod nowe karty typu GeForce 6600 itp...Polecam stery w wersji 52.16 choc i te wydaja byc sie zbyt nowe ale sam takich uzywam i jestem zadowolony!:-)

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco Ci najnowsze stery... Zainstaluj jakies starsze, cos przed 40.72...............

dokladnie.. do swojego gf3 uzywalem ich bo sa duzo szybsze od nowszych.. najnowsze zainstaluj do plyty glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...