Skocz do zawartości
kassiunia

Laptop Do Wszytskiego :) Sorki Teraz Zobaczyłam Ten Podział :p

Rekomendowane odpowiedzi

Oki przyszła chwila że jestem w 80% przekonana do zakupu Laptopa icon_smile3.gif , jestem zielona i nie mam pojęcia co gdzie i jak, tak więc Laptop ma być do grania, oglądania filmów itp. nie wiem gdzie szukać i czego co będzie wydajne , ja rozumiem że cieżko za wmairę rozsądną kwotę kupić coś tak uniwerslanego ale od czego ma się kolegów z forum, napiszcie jakies propozycje podajcie linki, pewnie intersuje was kwota, jak najmniej i jak najlepeij , grafka oby była 6800 minimum icon_smile3.gif i takie tam 1 giga ramu a c do reszty to nie mam pojęcia co bardziej wyadne Pentium czy Amd, teraz mam chyab dość dobrego kompa i wiem ze Laptop nie bedzie tak wydajny jak ta jednostka ale chciałbym się troszkę do tego zbilżyć

pozdarwiam i czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To brzmi jak prowokacja <_<

Podstawa to jaki hajs chcesz na to przeznaczyc. Bo jesli myslisz ze za 3-4k kupisz GF6800 + 1GB ram i jeszcze pewnie dysk 120GB to od razu mozemy zamykac. Poza tym napisz jaka masz stacjonarke to juz bedziemy blizej tego za czym mamy sie rozgladac.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacjonarka

DFI Lanparty ul;tra-d

Venice 3000@2600mhz

Dysk 250 sata2 WD

2x512 One W

x1800xt

to te ważniejsze podsespoły a i Audigy 2

Na Lapka hmm może być około 6500 tys.-7000tys.

jak sprzedam stacjonarke to myslę że z 4500tys. dostanę i resztę dokładam

Acha dysk nie musi być duży :)

Edytowane przez kassiunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.euronotebook.pl

 

17"+X800XT 256+100GB+1GB+Pentium M 2.0 za 5400 netto. Do tego Audigy 2 PCMCIA i nie liczac grafiki to masz plus minus swoja stacjonarke.

 

Ewentualnie Dell 9300/9400 na Allegro ale wtedy brak gwary ale za to nizsze ceny/lepsze parametry.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.euronotebook.pl

 

17"+X800XT 256+100GB+1GB+Pentium M 2.0 za 5400 netto. Do tego Audigy 2 PCMCIA i nie liczac grafiki to masz plus minus swoja stacjonarke.

 

Ewentualnie Dell 9300/9400 na Allegro ale wtedy brak gwary ale za to nizsze ceny/lepsze parametry.

Widzę ze to jest całkiem niezła maszynka :) , grafika nie jest taka zła nie musze miec wszystkiego na max" inaczej mąż bo ja nie gram, czasem :P MI SIę TRAFI" ale reszta widze że jest oki i ta cena, nawet nie sądziłam ze za taką kase można mie takiego kompika :) , a jak z matryca czy dobrze wyświetla??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum znajdz recenzje Sager 5720, to moj byly sprzet. Ale jest tam adnotacja uzytkownika ktory ma wlasnie tego kompa tylko z taka wlasnie matryca (ja u siebie mialem wieksza), napisz PW i powinien Ci wszystko powiedziec o matrycy. Aha Sager to ten sam komp ktory jest na tej stronie co podalem tylko sie inaczej nazywaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki Panowie mam już naświetloną sytuację :) , poczytam jeszcze i podejmę ostateczną decyzję, ACHA Sorki że wcześniej dałam w innym miesjscu posta, jestem na końcówce ciąży moge urodzi w każdej chwili i jakoś mi ostatnio na oczy pada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...