Skocz do zawartości
choodzik

Fs Amilo Pro V2060 Czy Warto

Rekomendowane odpowiedzi

szybkie i zwięzłe pytanie mam do kupienia ten sprzęt za 2900 pln nowy sprowadziny z wloch ma 12 misiecy gwarancji i oryginalnego włoskiego windowsa:) tutaj link do sprzetu http://allegro.pl/item94786571_f_s_amilo_p...t_digicomp.html jak widac pare stówek jest zaoszczędzonych tylko czy warto takiego laptopika zaznaczam ze nie gram w gry:)

 

 

z góry thx za dopowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z przedmówcą, ale na twoim miejscu bym go nieźle wymacał, bo może jest coś o czym nie wiesz a dowiesz się po kupnie, gdy już będzie zapóźno....

 

Ps. Na twoim miejscu dowiedział, bym się jak jest z tą gwarancją...

No chyba, że to jest sprzęcik prosto ze sklepu o czym nam nie napisałeś, to wtedy spoko, ale też bym uważał, bo włosi to krętacze są ;D No i windows, jak masz wybór to weź bez systemu, będzie jeszcze taniej..

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zgłoscie sie do mnie jak mozecie na gg 3779137

 

 

wiec tak znam numer seryjny maszyny i dzwonilem do fujitsu siemens i sprawdzili sprzecior i wszystko sie zgadza lap ma 12 miesiecy miedzynarodowej gwarancji

 

hm a cz macie jakeis pomysly czy da sie zamienić tego windowsa wloskiego na Polski niczym w naszym hymnie :)

 

kto mi doradzi stawiam duze bro w wawie....

 

acha i jka wygląda sprawa z kontami widzenia w fujitsu matryca w tym lapku nie jest rewelacyjna acha i mam druga opcje za 3000 acera travlemate 4101 wlmi:) ze stanów nowka tez poradźcie prosze:) pozdrawiam

 

 

a co do systemy jednak dopsze by bylo miec ta legalna wersje... stac sie cywilizowanym użytkownikiem najlepszego systemu na swiecie:)

 

 

 

dopra jeszcze jedna okazja:) co o tym sądzicie bo ponobno fs nie sa az takei dopre i moga się psuć:)

 

 

http://allegro.pl/item94040926__nowy_compa..._z_win_xp_.html thx za wszystkie odpowiedzi:)

Edytowane przez choodzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...