Skocz do zawartości
Stefanrsko

Dziwnie Wysoka Temp

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Niedawno kupilem paste arctic ceramique, wczesniej mialem jakis silikon z plastkiowej saszetki :/ zdjalem wiec cooler( aluminium + i wiatrak z gory i jeden z boku, procek to Athlon XP TB 2200+. Przy okazji zdejmowania coolera zalozylem nowa paste, rozprowadzilem dosc cienka warstwe zapialem procka i wlaczam kompa. Temp po podkreceniu na 2000Mhz ok 80 stopni. Zdjalem cooler posmarowalem tym razem gesciej pasta zalozylem, odkrecilem procka i mam teraz temp windzie ok 54 stopnie,a w torture test w prime 95 skacze do 65 stopni po jakiejsc minucie grzania!!Na poprzedniej pascie(tej z saszetki) mialem jakies 42-43 (idle). Nie wiem czemu temp nagle tak wzrosla, czy ta arctic ceramique trzeba jakos wygrzewac, czy moze po prostu ta pasta jest taka slaba w co bardzo watpie. Prosze was koledzy o rade.

Edytowane przez Stefanrsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś źle zrobiłeś.

Paste rozprowadza się tak, że prawie prześwituje rdzeń. Jeśli używasz podkładki pod radiator sprawdź czy nie ona jest winna. Możliwe że radiator źle założyłeś - nie styka się dokładnie rdzeniem. Kolejna możliwość ukruszenie rdzenia przy zdejmowaniu/zakładaniu radiatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie sadzilem ze nalozenie pasty moze byc takie wazne, nalozylem cieniutka warstwe jak radziles i temp idle mam 41 stopni. Kurcze dawno taki zestressowany nie bylem, myslalem, ba bylem w 90% pewnych ze ukruszylem rdzen ale na szczesci wszytko ok. Dzieki wielkie za rade!! Niedlugo powstanie moje 1 WC zobaczymy jakie wtedy beda tempreturki, jeszcze arz wielkie dzieki!

Edytowane przez Stefanrsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...