Skocz do zawartości
morfen

Kingston 1024 Cl 3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

:D Witam

 

Niedawno zakupiłem kość Kingston DDR 1024Mb/400Mhz według everest kośc ta ma nastepujące timingi

 

200 MH 3.0-3-3-8 (CL-RCD-RP-RAS)

 

ram ten jest na kościach : ELPIDA TAIWAN :blink:

 

czy są one dobrze podkręcalne ??, co jak ustawic na początku ?, a dodam ze kosci te nie mają radiatora, jakie

 

jest wasze zdanie na temat tej kości, czy ktos juz ją ma ?? :? i co zdziałał :)

 

 

pozdrawiam

 

 

Kompletnie sie na tym nie znam, jeśli chodzi o O/C :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze kostki wyprodukowane przez kingstona nigdy nie były podkręcalne, nie są i nie będą :D Jak nie podkręcasz to zostaw, a jak podkręcasz to się pozbądź i poszukaj coś na samsungach uccc

bez przesady moje kingstony ValueRam KVR400X64C3A/512 x 2 ( jedna kość na modułach Samsung a druga na Elpida )

 

OC 220Mhz(440DDR ) - CL2 -2-3-6 .

obie kości kosztowały mnie razem 300zł (150+150) :]

 

ostatnio wpadł mi w łapy dysk PATA i od tamtej pory musiałem zejsc z fsb do 200 bo podkręcona magistrala sprawiała kłopoty mojemu Samsungowi 120 (brak blokady PCI/AGP na kt600 )

 

BTW

pamieci ELPIDA sa całkiem niezłe - Japońska marka :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha :) no to spoko , chyba zostawie , nie wiem czy podkrecanie cokolwiek mi da, nawet jak bym podkrecił np na 240 łącznie 480. To ile % wiecej na wydajności by było ?? , i czy np. przy bardzo dobrej grafie ma to znaczenie ? , np model Radeon 1900xt., jak myślicie :D

 

oczywiscie zmieniajac pamieci na inne niz te co mam , bo na tych z pewnoscią 240 nie wyciągne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...