Skocz do zawartości
tucz

Acer Travelmate A Asus A3h

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Obecnie mam acera tm 240, ale mam szanse (gratisowo :)) wymienic go sobie na asusa a3h, czy taka podmianka wyjdzie mi na dobre? Tak glownie sie zastanawiam jak wyglada wydajnosc procesora w jednym i w drugim, bo acer ma celerona 2,6GHz, a asus wersje mobilna celerona 1,7GHz. Ale z kolei ta wersja mobilna ma wiecej cache'u. Czy aby ta wersja mobilna nie jest wolniejsza?

Co radzicie? Czy ten asus powinien byc wydajniejszy?

 

Pozdrawiam,

Tucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam acera tm 240, ale mam szanse (gratisowo :)) wymienic go sobie na asusa a3h, czy taka podmianka wyjdzie mi na dobre? Tak glownie sie zastanawiam jak wyglada wydajnosc procesora w jednym i w drugim, bo acer ma celerona 2,6GHz, a asus wersje mobilna celerona 1,7GHz. Ale z kolei ta wersja mobilna ma wiecej cache'u. Czy aby ta wersja mobilna nie jest wolniejsza?

Co radzicie? Czy ten asus powinien byc wydajniejszy?

 

Pozdrawiam,

Tucz

Ja ci osobiscie polecam ta zamiane... ja nie dawno zmienialem lapka, przesiadalem sie z athlonaXP 2600+ na Celerona M 360J (1,4Ghz). I jesli chodzi o wydajnosc procka to nie zauwazylem jakichkolwiek roznic... moze dopiero wyjda przy konwertowaniu jakiegos filmu... ale w grach czy w normalnej pracy to bez zmiany. A polecam ci wymienic glownie ze wzgledu ze osobiscie nigdy nie chcialbym miec acera (roznie to bywa z tymi acerami)... asusa mialem i moge go polecic (choc mialem inny model), a po za tym bedziesz mial nowsza technologie... jesli chodzi o wydajnosc C2,6 i C-M1,7 to na pewno ten drugi jest bardziej wydajny... Edytowane przez jerryjm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...