Skocz do zawartości
Boodzisz

Patriot 2x512 Dual Kh - Błąd W Memtest86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna posiadam pamięci Patriot 2x512 dual KH. Pomijają juz różne problemy z restartami (prawdopodobnie sterownik płyty głównej) postanowilem przetestowac je memtestem86. test przeszedl prawidłowo po raz pierwszy jednak za 2 razem w 28 minucie wysypał sie 1 błąd. Wszystko w biosie na default ( choć były podkręcane wcześniej) . Nie wiem czy robić raban o to. czy reklamować u sprzedawcy? Jeszcze dziś pezetestuje dłużej i zobaczymy jak będzie. Gdzieś przeczytałem ze nawet 1 błąd w tym tescie kwalifikuje pamięci do reklamacji. Nie wiem co robić żeby sie nie rozeszlo po kosciach. I jeszzcze te restarty,ale to sprobuje zlikwidowac inaczej. czy ten tes jest naprawdę tak mirodajny czy najważniejsza jest stabilność w systemie? Proszę o odpowiedz. moja konfig:

 

asus a8n-e

athlon 64 3000 venice

sapphire x800gto

patriot 2x512 signature dual kh

seagate 1x80gb ata, 1x80gb sata

nec nd4550

sound blaster audigy Eax sb0090

chieftec 400w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna posiadam pamięci Patriot 2x512 dual KH. Pomijają juz różne problemy z restartami (prawdopodobnie sterownik płyty głównej) postanowilem przetestowac je memtestem86. test przeszedl prawidłowo po raz pierwszy jednak za 2 razem w 28 minucie wysypał sie 1 błąd. Wszystko w biosie na default ( choć były podkręcane wcześniej) . Nie wiem czy robić raban o to. czy reklamować u sprzedawcy? Jeszcze dziś pezetestuje dłużej i zobaczymy jak będzie. Gdzieś przeczytałem ze nawet 1 błąd w tym tescie kwalifikuje pamięci do reklamacji. Nie wiem co robić żeby sie nie rozeszlo po kosciach. I jeszzcze te restarty,ale to sprobuje zlikwidowac inaczej. czy ten tes jest naprawdę tak mirodajny czy najważniejsza jest stabilność w systemie? Proszę o odpowiedz. moja konfig:

 

asus a8n-e

athlon 64 3000 venice

sapphire x800gto

patriot 2x512 signature dual kh

seagate 1x80gb ata, 1x80gb sata

nec nd4550

sound blaster audigy Eax sb0090

chieftec 400w

GM sprawdź i będziesz pewien na 100%

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GM sprawdź i będziesz pewien na 100%

pozdrawiam

Hmmm... przed udzieleniem takiej odpowiedzi wypadałoby troche pomyśleć nie sądzisz? <_<

 

Skoro wysypuje nawet memtesta to gm tym bardziej nie przejdzie, zresztą nie na każde pytanie pod tytułem "Czy moje pamieci sa OK?" się odpowiadsa "GM".

 

Memtest jest na tyle malo czulym testem ze jesli on juz wywala to znaczy ze cos jest nie tak, i tu nie ma najmniejszej potrzeby odpalania goldmemory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...