Skocz do zawartości
Ziober

Głupie pytanie AXP B0

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie moge kupić AMD AXP1700+ B0 8) JIUGB czy jakos tak albo AMD AXP 2000+/2100+ B0 na steppingach zaczynających się na "A"?

Najlepiej koło Rzeszowa.

podobno te drugie są zaj*****e w kręceniu - o to chodzi 8)

 

Pozdr...

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziober w rzeszowie w Vobisie maja 0.13 1700+ ale jaka seria i steeping to ci niestety nie poweim bo nie wiem, sam mam zamiar kupować tego procka ;).

Nie wiesz czy w ZETO maja? Wysłałem im maila, ale od 5 dnie mam odpowiedzi :? . Chyba qpie w sklepie tweaka

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłęm w sklepie tweak.pl.Mają tylko serie JIUCB 0251TPEW.pytałęm o inną ale sprzedawca (bardzo dobry kontakt, chyba jakiś overclocker :) ) powiedział że niemają ale te ponoć są bardzo dobre i urzytkownicy są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziober w rzeszowie w Vobisie maja 0.13 1700+ ale jaka seria i steeping to ci niestety nie poweim bo nie wiem, sam mam zamiar kupować tego procka ;).

Sh4d0W: :idea: Jutro (27.01.03) będe w Rzeszowie w ZETO i zobacze czy mają B0 8) . Wieczorem Ci powiem, chyba, ze juz qpiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc byłem w zeto. Wszedłem, pokręciłem się po sklepie(zauważyłem, że mają MSI GeForce3ti200 :twisted: ) i w końcu zagadałem kolesia:

-Dzień dobry

-Dzień dobry

-Czy maja państwo procesory AMD Athlon XP 1700+ Toroughbread?

-Mamy, ale Palomino, ponieważ T-bredy zaczynają się od 2200+.

-Są też modele 1700+

-Nie ma

-Są

-Na oficjalnej stronie firmy AMd nie takiej informacji...

-A czy bedą państwo oferowali te procesory?

-Jeśli AMD je wyprodukuje to bardzo prawdopodobne.

w tym miejscu koleś zaczął mi wmawiać HEREZJE, że t-bready są większe od Palomino i zajmują prawie cała obudowę procesora. LOL :lol: :lol:

Ja mu mówię:

-Ale w siriusie są i w barwkompie też.

-To są pewnie Palomino i odradzam ich kupna bo nie mamy pewnosci czy to faktycznie T-bready...

-Dziękuje, do widzenia.

-Do widzenia.

LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Wiec z kupna 1700+ 0,13 w Rzeszowie nici :( :cry:

 

Ale się rozpisałem :)

PS Sh4d0w gdzie kupujesz proca, bo ja chyba na tweak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Tak jak obiecalem podszedlem do Vobisu na ulicy zamkowej. No i odziwo maja tego athlona XP w 0.13u. Seria AXDA. Zielony laminat. Cena to 279 i koles mowi ze nie mozna juz negocjowac ale mysle ze do 275 by zszedl!! :twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Tak jak obiecalem podszedlem do Vobisu na ulicy zamkowej. No i odziwo maja tego athlona XP w 0.13u. Seria AXDA. Zielony laminat. Cena to 279 i koles mowi ze nie mozna juz negocjowac ale mysle ze do 275 by zszedl!! :twisted:  :D

Pocieszyłeś mnie :) dzięki. To były A0 czy B0? Jakie serie?

Pozdrowienia i dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłęm w sklepie tweak.pl.Mają tylko serie JIUCB 0251TPEW.pytałęm o inną ale sprzedawca (bardzo dobry kontakt, chyba jakiś overclocker :) ) powiedział że niemają ale te ponoć są bardzo dobre i urzytkownicy są zadowoleni.

Mógłbys podać mi adres, gdzie mam mejlować bo nie mogę znależć na stronie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Tak jak obiecalem podszedlem do Vobisu na ulicy zamkowej. No i odziwo maja tego athlona XP w 0.13u. Seria AXDA. Zielony laminat. Cena to 279 i koles mowi ze nie mozna juz negocjowac ale mysle ze do 275 by zszedl!! :twisted:  :D

AXDA to nie jest seria procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze pomylke z ta seria :oops: Z tego co moge Wam powiedziec to tylko to ze jadro nie bylo podpisane ale napis bym na laminacie ktory byl zielony(tak jak ja w niektorych rzeczach)... Jesli bede mial chwilke czasu to zagladne i sie jeszcze popytam, postaram sie dokladnie wszystkie oznaczenia przepisac i wtedy Wam napisze. Pozdrawiam i jeszcze raz sorki za te gafe :oops: :roll: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze pomylke z ta seria :oops: Z tego co moge Wam powiedziec to tylko to ze jadro nie bylo podpisane ale napis bym na laminacie ktory byl zielony(tak jak ja w niektorych rzeczach)... Jesli bede mial chwilke czasu to zagladne i sie jeszcze popytam, postaram sie dokladnie wszystkie oznaczenia przepisac i wtedy Wam napisze. Pozdrawiam i jeszcze raz sorki za te gafe :oops:  :roll:  :!:

I co??? Wiesz już cos :?: :?: :?:

pozdrav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...