Skocz do zawartości
ptaku666

Router Z Dslem Niemieckim T-online

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam ruter D-LINK DI-604 i chce go podlaczyc do niemieckiego DSLa firmy T-Online. Jezeli jest to mozliwe to prosze o jakis instruktarz. Konfigurowalem juz takie rutery tyle ze w polsce i na sieciach osiedlowych a tu nieche nic sam kombinowac zeby czegos nie rozwalic. Nie wiem nawet jaka wybrac opcje zaraz na poczatku w Setup Wizard routera (napewno nie static IP adress i chyba nie dynamic IP adress, moze PPP over Eathernet ? a moze Others) Tak wiec prosze o pomoc, moze wtedy cos uda mi sie zrobic. pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety Cie zmartwie: T-Com (inaczej zwany T-Online) korzysta z zupelnie innej autoryzacji. W przypadku neostrady masz tylko user/pass, w T-Com potrzebny Ci jest (co pewno dostales) piekna koperte z czterema rzeczami, ktore sa potrzebne do zalogowania sie do sieci. Cos jak pamietam jest to numer klienta, numer kierunkowy (ale nie tak do konca), pass cyfrowy i cos tam jeszcze. T-Com daje teraz w prezencie przy zawieraniu umowy (niby na rok, ale mozna pozniej zrezygnowac wczesniej bez kar zadnych-trzeba tylko powiadomic ich o tym) na rok, do wyboru, router zwykly albo W-LAN (kosztuje normalnie 100euro). Akurat mam z tym W-LANem problem troszke, ale po kablu chodzi dobrze, w kazdym razie jest tam pisane oprogramowanie typowo dla T-Com lacznie z logiem firmy, jezykiem niemieckim oczywiscie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety Cie zmartwie: T-Com (inaczej zwany T-Online) korzysta z zupelnie innej autoryzacji. W przypadku neostrady masz tylko user/pass, w T-Com potrzebny Ci jest (co pewno dostales) piekna koperte z czterema rzeczami, ktore sa potrzebne do zalogowania sie do sieci. Cos jak pamietam jest to numer klienta, numer kierunkowy (ale nie tak do konca), pass cyfrowy i cos tam jeszcze. T-Com daje teraz w prezencie przy zawieraniu umowy (niby na rok, ale mozna pozniej zrezygnowac wczesniej bez kar zadnych-trzeba tylko powiadomic ich o tym) na rok, do wyboru, router zwykly albo W-LAN (kosztuje normalnie 100euro). Akurat mam z tym W-LANem problem troszke, ale po kablu chodzi dobrze, w kazdym razie jest tam pisane oprogramowanie typowo dla T-Com lacznie z logiem firmy, jezykiem niemieckim oczywiscie itd.

to jak jest w koncu bo sie gubie, mozma to podzielic czy nie ? jesli tak to jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...