Skocz do zawartości
qaz85465

Sieciówka

Rekomendowane odpowiedzi

siema !!!!

 

no więc, do kompa jest podłączona neostrada, na płycie natomiast jest zintegrowana sieciówka, która jest włączona - koło zegara cały czas wyświetla się ikonka (kabel sieciowy jest odłączony)

 

gdy próbuje ją wyłączyć w xp-eku, pokazuje się taki komunikat

 

Dołączona grafika

 

próby wyłączenia jej całkowicie w biosie - opcja onboard lan, kończą się zawieszką podczas startu os-a

 

to by było na tyle, z góry wielka dziękówa za jakąkolwiek pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sterowniki - ten napis "Karta zgodna z..." wskazuje na ich brak w systemie. Albo usuń kartę z menadżera urządzeń (opcja "odinstaluj") i przy restarcie wyłącz w biosie. Nie wiem jaką masz płytę główną, więcej nie wymyślę.

Mam nadzieję że nie zainstalowałes tej durnej "aplikacji dostępowej neostrata tp"? ona różne dziwne rzeczy potrafi robić, oj różne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SimooN dzięki za szybką odpowiedzieć

 

zrobiłem tak ja mówiłeś, odinstalowałem w menadżerze i wyłączyłem w biosie i co ???, start xp-eka i zawieszka, pomyślałem włączę spowrotem, aktywowałem wiec znowu w biosie, satrt systemu i zawieszka, no to uruchomiłem w trybie awaryjnym, zainstalowały sie stery (te xp-ekowskie) i wszystko gra, naprawde nie wiem czego to moze byc przyczyna, sprobuje jeszcze na firmowych sterach od asusa

 

ps. znowu zaponiałem moja płyta to asus a7v6x

 

edit. zainstalowałem firmowe stery, ale to nic nie dało wszystko jest tak jak było, swoją drogą tak sobie myślę że może wystarczy wyłączyć sieciówke w biosie, zrobić formata i postawić od nowa windowsa, tylko że teraz nie moge tego akurat zrobić

 

może macie jeszcze jakieś pomysły

Edytowane przez qaz85465

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...