Skocz do zawartości
donas

Geforce 2 Mx 100/200 64mb

Rekomendowane odpowiedzi

A po co wgrywac nowy bios skoro na starym karta dziala prawidlowo?

Aktualizacja biosu nic nie poprawi a moze nawet stac sie temetem kolejnego posta "Jak naprawic karte po nieudanej aktualizacji biosem 'nie wiem skad' ".

Wiesz ile takich postow juz tutaj bylo a potem desperackie prosby o pomoc w ratowaniu karty i zalowanie ze sie w ogole za to bralo.

 

PS

Jak nadal bedziesz chcial zaktualizowac bios najpier zrob backup starego bo ludzie czesto o tm zapominaja.

Edytowane przez sucker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze taka zmiana wiaze sie z konsekwencjami, ale mimo wszystko chcialbym sprobowac, bo np. nie moge na tej karcie wgrac xp-eka, a wiem ze w podobnych sytuacjach zmiana biosu pomogla wielu posiadacza takich kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon moglbys troche pomyslec i cos sam wydedukowac, xp-eka wgrywam za kazdym razem na karcie kogos znajomego, i to bardzo mnie wkurza, kiedy potrzebny jest nagly format i wtedy trzeba latac kombinowac, pozyczac itp.

 

jak bys nie wiedzial to jest to bardzo czesty problem w tych kartach

pozdrawiam, tym razem rowniez bez [ciach!]lenia glupot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dziwne, ja normalnie na kompie kumpla który ma taką karte spokojnie instalowałem xp. Może to problem płyty z windowsem albo konflikt sprzętowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie po prostu tak jest w niektorych kartach, ale nie o tym temat, tylko o biosie do niej

 

ps. dzieje sie tak przewaznie w no name-ach a nie w firmowych kartach, ale ten temat byl juz walkowany tysiac razy

 

wszedzie jest bios albo do mx100 albo do mx200, a nie ma do mx100/200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...